Пакеттік ажыратқыш ПВ 3-40 М3 исп.3 40А корпуссыз IP56 ЭТ*

5 881,68 ₸
- Бар
- Коды:ET002509
Пакеттік ажыратқыштар жиілігі 50/60Гц айнымалы токтың кернеуі 400В дейін және тұрақты токтың 230В дейінгі электр тізбектерінде жұмыс істеуге арналған:
- энергия таратушы электр қондырғыларының басқару тізбектеріндегі кіріс ажыратқыштары;
- жиі емес қосулар мен ажыратуларға арналған қолмен жетегі бар коммутациялық аппараттардың;
- айнымалы токтың электр тізбектеріндегі индукциялық электр қозғалтқыштарын қолмен басқаруға арналған;
Ажыратқыштар жұмысты келесі режимдерде қамтамасыз етеді: үздіксіз, үзіліссіз-үздіксіз және қайталанатын-қысқа мерзімді.
Ауыстыру жиілігі сағатына 120 реттен артық емес.
Белгілеудің құрылымы
|
ҚТ |
|
Х |
- |
ХХХ |
|
ХХ |
|
Х |
|
|
|
1 |
|
2 |
|
3 |
|
4 |
- Полюстер саны
- Номиналды жұмыс тогы, А
- Климаттық орындалудың және орналастыру санатының шартты белгіленуі
- Корпус материалының шартты белгіленуі және қорғаныс дәрежесі:
орын. 1 – корпус жоқ, алдыңғы кронштейнмен бекіту, IP00;
орын. 3 – корпус жоқ, артқы кронштейнмен бекіту, IP00;
пл. 56 – соққыға төзімді жанбайтын пластиктен жасалған корпус, IP56;
күштер. 56 – силуминнен жасалған корпус, IP56;
30IPкар. – карболиттен жасалған корпус, IP30.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Қарапайым және сенімді құрылым;
- Номиналды токтары 63 және 100 А пакеттік ажыратқыштар мен ажыратқыштарда ұштықтардың болуы;
- Орындау IP30 және IP56 пластикалық және силуминовом корпусында орнату үшін үй-жайларда арнайы талаптармен немесе көшеде.
| Артикул | ET001802 |
| Көлік қаптамасындағы саны | 45 |
| Номиналды жұмыс кернеуі, Ue | 380В айнымалы ток, 220В тұрақты ток |
| Номиналды жұмыс тогы, In | 40А (220В айнымалы/тұрақты ток), 25А (380В айнымалы ток) |
| Габариттік өлшемдер | 115х100 |
| Қорғау дәрежесі | IP00 |
| Пайдалану шарттары | ашық ауада |
| Корпус (қабық) материалы | корпус жоқ |
| Бұйымның атауы | пакеттік ажыратқыш |
| Бекіту тәсілі | монтаждау бетіне артқы кронштейнмен |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Электротехник |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Номиналды ток | 40 А |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Тұрақты токтың номиналды жұмыс кернеуі | 220 В |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Жұмыс режимі | Ұзақ |
- Бағасы: 5 881,68 ₸

