Электр энергиясын есепке алу қалқаны ШУЭ-08-1B-CV-01-УХЛ2 100А 15кА 400В 1хWh ОПС/60кА IP54

162 650 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHUE-08101-BCV-UHL2
Жіберу 18 сәуір 2026Сипаттамасы
Электр энергиясын есепке алу қалқаны (ЭҚК) кернеуі 400 В, максималды жүктеме тогы 100 А дейінгі үш фазалы айнымалы ток желілерінде тұтынылатын электр энергиясын есепке алуға арналған.
Сондай-ақ ол электр қондырғысын шамадан тыс жүктемелерден, қысқа тұйықталулардан және импульстік асқын кернеулерден қорғауды қамтамасыз етеді.
Қолданылады:
- Жеке үйлер мен коттедждерде
- Көп пәтерлі үйлерде
- Өнеркәсіптік және коммерциялық объектілерде
- Асқын кернеулерден қорғауға қойылатын талаптары жоғары объектілерде
Жұмыс принципі
- Электр энергиясы желіні шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталудан қорғайтын кіріс автоматты ажыратқышқа түседі.
- Содан кейін ток тұтынылған энергияны тіркейтін есептегіш (электр есептегіш) арқылы өтеді.
- Есептегіштен кейін электр энергиясы жүктемеге бөлінеді.
- Импульстік асқын кернеуді шектегіш (ҚҚҚ) жабдықты кернеудің жоғарылауынан қорғайды.
Жиынтықтауыштардың құрамы мен сипаттамалары
-
Корпус металл ЩМП-3-0 (650×500×220 мм) У2 IP54 IEK
- Материал: болат
- Қорғау дәрежесі: IP54 (шаң мен шашыраудан қорғау)
- Климаттық орындалуы: УХЛ2 (қалыпты және суық климатта пайдалану)
- Өлшемдері: 650×500×220 мм
- Бекіту: қабырғалық
-
ӘКК 6-50 мм2 көк IEK кіріспе қуат терминалы
- Нөлдік өткізгішті қосу үшін
- Сымдар диапазоны: 6-50 мм2
-
Жиынтық қысқыш ЗНИ-35PEN 35 мм2 (JXB-жер) IEK
- Электр желісін жерге тұйықтау үшін
-
Кіріспе автоматты ажыратқыш ВА47-150 3Р 125А 15кА C KARAT IEK
- Түрі: модульдік ажыратқыш
- Полюстер саны: 3
- Номиналды ток: 125 А
- Ажырату тогы: 15 кА
- Ажырату қисығы: C
-
Шығатын автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 100А 10кА C KARAT IEK
- Түрі: модульдік ажыратқыш
- Полюстер саны: 3
- Номиналды ток: 100А
- Ажырату тогы: 10кА
- Ажырату қисығы: C
-
Импульстік асқын кернеулерді шектегіш ОПС1-В 3Р 30/60 кА 400 В IEK
- Қуаттың асқынуынан (найзағайлы разрядтардан және желідегі ауысулардан) қорғайды
- Қорғау сыныбы: B
- Разрядтың импульстік тогы (8/20 мкс): 60 кА
-
Есепке алу аспабы (электр есептегіш)
- Рұқсатсыз араласудың алдын алу үшін пломбаланады
-
Кабельдік тығыздамалар
- Жиынтықта кабельдердің герметикалық кіруін қамтамасыз етеді
Артықшылықтары
✅ Компоненттерді ықшам және ыңғайлы орналастыру
✅ IP54 қорғанысының жоғары дәрежесі (күрделі жағдайларда пайдалану үшін жарамды)
✅ Қысқа тұйықталудан және шамадан тыс жүктемелерден сенімді қорғаныс
✅ 60 кА дейінгі импульстік асқын кернеулерге төзімділік
✅ Есепке алу аспабын пломбалау мүмкіндігі
✅ Орнату және пайдалану оңай
Монтаждау және пайдалану бойынша ұсынымдар
-
Монтаждау
- Қалқан құрғақ жерде немесе қалқанның астына (егер сыртта болса) орнатылады.
- Қабырғаға анкерлік болттармен бекітіледі.
- Сымдарды қосуды білікті электрик жүзеге асырады.
- Кабельдерді жеткізу төменнен тығыздамалар арқылы жүзеге асырылады.
- Есепке алу аспабы пломбылануы тиіс.
-
Пайдалану
- Автоматты ажыратқыштың және СРО күйін мерзімді түрде тексеріп отырыңыз.
- Корпустың герметикалығын және қосылыстардың жарамдылығын бақылау.
- Жерге тұйықтауды жылына кемінде 1 рет тексеруді жүргізіңіз.
Техникалық сипаттамалар (жалпы)
| Мінездеме | Мағынасы |
|---|---|
| Номиналды кернеу | 400 Жылы |
| Максималды жүктеме тогы | 100 А |
| Ажырату тогы (АВ) | 15 қА |
| СРО қорғау сыныбы | Б (60 кА) |
| Корпустың габариттері | 650×500×220 мм |
| Корпусты қорғау дәрежесі | IP54 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ2 |
| Кіріспе автоматтың түрі | ВА47-150 3Р 125А |
| Шығатын автоматтың түрі | ВА47-100 3Р 100А |
| Корпус материалы | Болат |
| Жерге қосуды қосу | ЗНИ-35PEN арқылы |
| Орнату түрі | Қабырғалық |
Егер сізге қосымша ақпарат, сипаттамалар бойынша нақтылаулар немесе аналогтарды таңдау бойынша ұсыныстар қажет болса — қоңырау шалыңыз!
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Есеп |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 100 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 6 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 6 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 15 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 650 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Пломбалау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
- Бағасы: 162 650 ₸

