Т-тәрізді көлденең бұрма 100х200мм ESCA5 IEK

19 785 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLM50D-OVV-080-400
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлденең Т-тәрізді бұрма көлденең жазықтықта кабельдік трассаның Т-тәрізді немесе Х-тәрізді бұрылуын ұйымдастыруға арналған.
Аксессуар қақпақпен бірге жеткізіледі.
Аксессуар Сенжимир әдісімен (мырыштың қорғаныш қабаты кемінде 10 мкм) ыстықтай мырышталатын болаттан жасалған.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Аксессуарлардың кең ассортименті кез келген қиындық дәрежесіндегі кабельдік трассаны жобалауға мүмкіндік береді.
- Қосымша жалғағыш пластиналарсыз табақты науамен ыңғайлы монтаждау.
- Қаптаманың ыңғайлы еселігі - 1 данадан.
Техникалық сипаттамалар
| Кабельдік астаудың ені, мм | 200 |
| Кабельдік астаудың биіктігі, мм | 100 |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Жоқ |
| Конструктивтік орындау | Көлденең Т-тәрізді бұрма |
| RAL түсінің нөмірі | 7047 |
| Климаттық орындалуы | У2, ХЛ2, УХЛ2, ОМ2 |
| Мырыш жабынының қалыңдығы, мкм | 10 |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды | Жоқ |
| Салмағы, кг | 0,81 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Басқалар |
| Металдың қалыңдығы, мм | 0,8 |
| Үлгі немесе орындау | Біріктірілген қосқыш |
| Ұзындығы, мм | 465 |
| Материал | Болат |
| Биіктігі, мм | 100 |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені, мм | 200 |
| Коррозияға төзімділік сыныбы | 2 |
| Үлкен алшақтықтар үшін орындау-күшейтілген | Жоқ |
| Тармақталу ені, мм | 200 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| МЕМСТ 15150 бойынша климаттық орындалуы | У2, ХЛ2, УХЛ2, ОМ2 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 100 мм |
| Ені | 200 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Массасы | 0.8 кг |
- Бағасы: 19 785 ₸

