ТА 95-12-13 35кВ ЗЭТАРУС алюминий кабельді ұштығы*

349,02 ₸
- Бар
- Коды:zeta10416
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТА 95-12-13 алюминийден жасалған кабель ұшы алюминий кабель өзектерін және көлденең қимасы 95 мм2-ден 35 кВ-қа дейінгі сымдарды М12 бекіту болтының астына қысу арқылы аяқтауға арналған.
АД1М маркалы алюминий құбырынан жасалған.
МЕМСТ 9581-80 сәйкес келеді
Техникалық сипаттамалар
Бұйымның түрі Алюминий ұштығы
Қосқыш ұшының түрі
Монтаждау әдісі Престеу
Жұмыс кернеуі 35 кВ дейін
Номиналды қимасы, мм2 95
Түйіспелі өзектің диаметрі, мм 12
Шанақтың ішкі диаметрі, мм 13
Түсі сұр
Климаттық орындалуы УХЛ 3
Стандарт Ресейлік МЕМСТ
Материал алюминий
Қамтудың болуы жоқ
МЕМСТ 9581-80 бойынша дайындалады
Габариттік сызба

- Өлшемі d1: 13
- Өлшемі d2: 20
- Өлшем I: 40
- Өлшемі B: 28
- Өлшемі D: 13
- Өлшем L: 89
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ЗЭТА |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Ұзындығы | 89 мм |
| Ені | 28 мм |
| Өнім материалы | қара қоңыр |
| Орнату әдісі | тексеру |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 13 мм |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 95 шаршы мм |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 349,02 ₸

