ЩИЗ8503-1004 2А 4.5кА 230В IP31 IEK 4 ысырмасына арналған жұмыс индикациясының қалқаны

54 451 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHIZ-85031004-01
Жіберу 06 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ЩИЗ8503-1004 4 ысырмасының жұмысын индикациялау қалқаны электр ысырмаларының жай-күйін қашықтықтан мониторингілеуге арналған.
Төрт ысырма клапанынан сигналдарды қосуға арналған.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
Сипаттамаларда қарау.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Номиналды ток | 2 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 4 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 650 мм |
| Ені | 500 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе қысқыштар N (Al/Cu) | Серіппелі терминал КПИ 2В-1.5 17.5А көк IEK |
| Кіріспе қысқыштар жерге тұйықтау PE (Al/Cu) | КВИ-2.5-PEN 2.5мм2 IEK бұрандалы терминал |
| Аспалы корпус | Корпус металл ШМП-3-0 (650х500х220мм) УХЛ3 IP31 TITAN 3 IEK |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі |
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта |
| Кіріспе аппарат | Автоматты ажыратқыш ВА47-29 1Р 2А 4.5кА В IEK, 4шт |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Ток өткізгіш шина | талап етілмейді |
| Шығатын N (Al/Cu) шиналары | талап етілмейді |
| Шығатын PE (Al/Cu) шиналары | талап етілмейді |
| Кіріспе аппараттың 1L (Al/Cu) терминалының кіріспе қысқыштары | 25 мм-ге дейін |
| Индикация және сигнализация | шам жасыл "АШЫҚ", лампа красная "АВАРИЯ", лампа желтая "ЗАКРЫТО" |
- Бағасы: 54 451 ₸

