РУСМ5115-3274 16А 4.5кА 400В IP54 басқару қорабы қайтымды емес 2 фидер автоматты.IEK режимі

83 496 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:RUSM-51153274
Жіберу 04 сәуір 2026РУСМ типті басқару қораптары қуаты 75 кВТ-қа дейінгі тиін торы бар, ұзақ мерзімді, қысқа мерзімді және қайталанатын-қысқа мерзімді режимдерде жұмыс істейтін индукциялық электр қозғалтқыштарын жергілікті, қашықтықтан және автоматты басқаруға арналған.
РУСМ типті басқару жәшіктері IP54 қорғаныс дәрежесімен дайындалады.
Басқару жәшіктері монтаждық панелі бар металл шкафтарға орнатылады.
Жәшіктер белгіленуіне және үлгілік индексіне байланысты жинақталады: автоматты ажыратқыштармен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық сигналдық арматурамен және басқару аппаратурасымен (түймелермен, ажыратқыштармен).
Негізгі тізбектің номиналды кернеуі – 400 В.
Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В.
- Асинхронды қозғалтқыштар топтарының жұмысындағы сенімділік пен қауіпсіздіктің жоғары деңгейі.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
Техникалық сипаттамалар
| Фазалар саны | 3 |
| Қорғау | Модульдік автомат. ажыратқыш |
| Корпус материалы | Болат |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Номин құл кернеу | 400/230 Жылы |
| Номин жиілігі | 50 Гц |
| Қалқанның номиналды тогы | 16 А |
| Климаттық орындалуы | УХ3 |
| Үлгі немесе орындау | Аспалы |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Қайтымды емес қозғалтқыштарды басқару |
| Құрылымдық ерекшеліктері | Әрбір фидерге арналған автоматты ажыратқыш |
| Фидерлер саны | Екі фидерлі, автоматты режимге ауыстырып-қосқышы бар |
Қосылу схемасы

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 16 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4.5 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
| Қалқанның түрі | ОРЫСМ5115 |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 395 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -30 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Ажыратқыш түрі | ВА47-29 |
- Бағасы: 83 496 ₸

