РУСМ5141-4274 160А 35кА 400В IP54 басқару жәшігі

196 297 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:RUSM-51414274-03
Жіберу 30 мамыр 2026РУСМ5000 IEK үлгісіндегі басқару жәшіктері ұзақ, қысқа мерзімді және автоматты ұзақтықта жұмыс істейтін қуаты 75 кВт-ға дейін қысқа тұйықталушы роторлары бар асинхрондық электроқозғалтқыштар, радиотехникалық аспапты қосарлар үшін арналған, АІШХ 118-23350 127х01х7550 118-201х01 118х01х3050х01х3050х3011 1С0130 1С18С50 = = = = = = = = = = = = такие қайталама-қысқа мерзімді режимдерде.
РУСМ5000 басқару жәшіктері ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылады және IP54 қорғау дәрежесімен жасалады.
Жәшіктер белгіленуіне және типтік индекске байланысты жинақталады: автоматты сөндіргіштермен, контакторлармен, жылу релелерімен, жарық-белгі беру арматурасымен және басқару аппаратурасымен (бастырма, қайта қосқыш), 16, Жолдардан тоқ қабылдағанда оларды пайдалану үшін пайдалану үшін оларды құрастырып алымдарды белгілеуші органдар арқылы пайдалану үшін пайдалану үшін тиісті белгілерге белгі салынды: Басты тізбектің номиналды кернеуі – 400 В, Басқару тізбегінің номиналды кернеуі – 230 В.
Артықшылықтары
- Асинхронды қозғалтқыштар тобын пайдаланудағы сенімділік пен қауіпсіздіктің жоғары деңгейі.
- Модификацияның кең таңдауы.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
- РФ-ның ірі өңірлерінде сертификатталған жинақтаушылардың болуы.
- IEK GROUP техникалық мамандарының күшімен кез келген шешімге өзгерістер енгізу мүмкіндігі.
- Шешiмдердiң компоненттерiн жеткiзудiң қысқа мерзiмдерi кең қойма мен серiктестік жүйенің болуымен қамтамасыз етіледі.
Техникалық сипаттамалары
| Модель немесе орындау | Аспалы |
| Басқарылатын қозғалтқыштың түрі | Реверсивті емес қозғалтқыштарды басқару |
| Биіктігі мм | 800 |
| Тереңірек. мм | 220 |
| Қорғаныс | Модульдік автоматты ажыратқыш / ҚСС |
| Климаттық орындау | УХ3 |
| Фазалар саны | 3 |
| Фидерлердің саны | Бір фидерлі, автоматты режимге ауыстырып қосқышы бар |
| Конструктивтік ерекшеліктері | Аралық релесі бар әрбір фидерге автоматты ажыратқыш |
| Корпустың материалы | Болат |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Номин құл В | 400/230 |
| Қалқаншаның тогының номині, А | 160 |
| Көбіктің номині. Гц | 50 |
| Мөлдір қақпақпен | Жоқ |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP54 |
| Ені. мм | 650 |
Қосу схемасы

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 160 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Қысқа мерзімді, Қайта-қысқа мерзімді, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -35 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Электр қозғалтқышты басқару қорабы |
- Бағасы: 196 297 ₸

