Үш кірісті резервті автоматты енгізу қалқаны УАВР-ШУ8253-12 32А 4.5кА 400В IP54

220 070 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:UAVRSHU-825312-3
Жіберу 06 сәуір 2026Резервті автоматты түрде енгізу қалқаны УАВР-ШУ8253-12 — бұл тұтынушыларды резервтік қуатқа автоматты түрде ауыстыруға арналған құрылғы.
Оның көптеген артықшылықтары мен қолданбалары бар, бұл оны заманауи электр жүйелерінде таптырмас етеді.
Бұл қалқан сенімді және қауіпсіз электрмен жабдықтауды қамтамасыз ету үшін тамаша шешім болып табылады.
Артықшылықтары:
- Процесті автоматтандыру: Негізгі көз ажыратылған кезде құрылғы автоматты түрде резервтік қуатқа ауысады, осылайша электрмен жабдықтаудың үздіксіз жұмысын қамтамасыз етеді.
- Сенімділік: қалқан жабдықты шамадан тыс жүктемелерден және желідегі қалыпты параметрлердің бұзылуынан қорғайды.
- Сыртқы факторлардан қорғау: қорғау класы IP54 шаң мен ылғалдан қорғауға кепілдік береді, бұл оны әртүрлі жағдайларда, соның ішінде өнеркәсіптік және коммерциялық нысандарда пайдалануға жарамды етеді.
- Орнатудың қарапайымдылығы: ықшам өлшемдері мен ойластырылған конструкциясы монтаждау және қосу процесін жеңілдетеді.
- Көп функциялы: Үш кірісті қолдау жүйенің икемділігін арттыратын резервтік генераторды қосуға мүмкіндік береді.
Қолдану:
- Өнеркәсіптік кәсіпорындар: маңызды жүйелер мен жабдықтарды үздіксіз қуатпен қамтамасыз ету үшін қолданылады.
- Коммерциялық ғимараттар: кеңселерді, сауда алаңдарын және басқа да нысандарды сенімді электрмен жабдықтауды қамтамасыз етеді.
- Тұрғын үй кешендері: көп пәтерлі үйлерде, әсіресе электр қуатының жиі өшуі жағдайында тұрақты электрмен жабдықтауға кепілдік береді.
- Резервтік қуат жүйелері: жоғары сенімділік пен автоматтандыруды қажет ететін жүйелерде пайдалану үшін өте қолайлы.
Электрмен жабдықтау схемасы: үш кіріс (негізгі/резервтік/генератор) - бір тұтынушы.
Негізгі енгізудің басымдығы - бірінші енгізу.
Қарсы қосуды электронды және механикалық блоктау.
Жиынтықтың сипаттамасы
Мыс кіріс кабелінің ұсынылатын қимасы 5х10 мм артық емес;
УАВР аспалы металл корпуста жасалған: ШМП-4-0 (800х650х250мм) У2 IP54 IEK;
Кіріспе бөлім
Электр энергиясын есепке алу бөлімі
- Есепке алу аспабына арналған орын 400В 60А - 2 дана;
АДБ басқару блогы:
- Моноблоктардағы желілік контроллерлер АВР-1 және АВР-2;
- Мыс басқару тізбектерінің ток өткізгіштері МЕМСТ 0.75 мм кем емес;
Қуат бөлігі (қосқыштар)
- ДГУ KARAT IEK қосылған АВР-1 STANDARD 63А резервін автоматты түрде енгізу құрылғысы;
- АВР-2 LITE 63А KARAT IEK резервін автоматты түрде енгізу құрылғысы;
Индикация және сигнализация
- Шкафтың есігіндегі сигнал шамдары "НЕГІЗГІ" "РЕЗЕРВ" "ГЕНЕРАТОР"
- Мыс сигнализация тізбектерінің ток өткізгіштері МЕМСТ 0.75 мм кем емес;
Кететіндер секциясы
- Жүктемені қосуға арналған терминалдар;
- Жиынтықта кететіндерге арналған N/PE шиналары;
Кабельдік тығыздамалар жиынтықта.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Нормативтік және жобалық құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема жоба бойынша электронды түрде ұсынылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 32 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4.5 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 3 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Төтенше жағдай, Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Өндіруші | IEK |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -10 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Қалқанның түрі | АДБ схемасы 3-1 |
- Бағасы: 220 070 ₸




