Электр энергиясын есепке алу және тарату қалқаны бір есепке алу ШАВР-2 ЩУР11-324-2356 32А 6кА 400/230В IP31 IEK

69 120 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHUR-113242356-01
Жіберу 06 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
SCHUR11-324-2356 электр энергиясын есепке алу тақтасы тұрмыстық, коммерциялық секторларда, 400В дейінгі желілерде энергия тұтынуды есепке алуға және деректерді беруге арналған.
Электр энергиясын тұтынуды бақылау 0,4 кВ қуатты тарату желісі бойынша жүзеге асырылады.
Тікелей қосуды есепке алу аспабы үшін бір орын.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
Сипаттамаларда қарау.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Есепке алу-бөлу |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 32 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 5 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Модульдердің есептік саны | 24 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 560 мм |
| Ені | 480 мм |
| Тереңдігі | 165 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Пломбалау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе аппараттың 3L (Al/Cu) терминалының кіріспе қысқыштары | 25 мм-ге дейін |
| Кіріспе қысқыштар N (Al/Cu) | n шинасы 10 мм-ге дейін |
| Кіріспе қысқыштар жерге тұйықтау PE (Al/Cu) | шинаға дейін 10 мм-ге дейін жер |
| Аспалы корпус | Корпус металл ЩУРн-3/24 (560х480х165мм) IP31 IEK |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі |
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта |
| Кіріспе аппарат | Автоматты ажыратқыш ВА47-60M 3Р 32А 6кА С IEK |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Ток өткізгіш шина | Кросс модуль ШН 4х7 |
| Шығатын N (Al/Cu) шиналары | ӘКК 6-50мм2 көк IEK кіріспе қуат терминалы, DIN-изолятордағы N "нөл" шинасы көк |
| Шығатын PE (Al/Cu) шиналары | жиынтықта |
| Импульстік кернеуді шектегіштер | Жоқ |
| Тікелей қосуды есепке алу аспабына арналған орын (алып тасталған) | 1 |
| Кететін авто.өшіру ВА47-29 1Р 4.5кАхар-ка В | 2 |
| Кететін авто.өшіру ВА47-60 3Р 6кА харкак С | 5 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
- Бағасы: 69 120 ₸




