Қуат кабелі ВВГнг-LS 5х25мм 120А 0.66/1кВ МЕМСТ

13 735 ₸/м
- Бар
- Коды:VVGNGLS-5-025-HC
ВВГнг-LS - бұл қуат кабелі мыс өткізгішпен, оқшаулаумен және ПВХ қаптамасымен өрт қаупі төмендейді.
Қолдану
- Кабельдер номиналды жиілігі 50 Гц номиналды айнымалы кернеуі 0,66 және 1 кВ стационарлық электр қондырғыларында электр энергиясын тасымалдауға және таратуға арналған
- Төсеу трассасы бойынша, оның ішінде тік учаскелерде деңгейлердің айырмашылығын шектеусіз төсеу үшін
- Жерге тұйықталған немесе оқшауланған бейтарап айнымалы кернеулі электр желілерінде жұмыс істеу үшін, бір фазалы жерге тұйықталу режиміндегі жұмыс ұзақтығы 8 сағаттан аспайды, ал бір фазалы жерге тұйықталу режиміндегі жалпы жұмыс ұзақтығы жылына 125 сағаттан аспайды
- Кабельдердің жанғыш жүктемелерінің көлемін ескере отырып, сыртқы электр қондырғыларының ашық кабельдік қондырғыларында (эстакадаларда, галереяларда) төсеу үшін
- МЕМСТ 31565-2012 бойынша өрт қауіптілігінің сыныбы: П1б.8.2.5.4
Құрылым
- 1. Бес мыс өткізгіш өзек
- 2. Поливинилхлоридті пластикаттан (ПВХ) жасалған оқшаулау
- 3. Жанғыштығы төмен ПВХ пластиктен жасалған толтырғыш - кабельге дөңгелек пішін беру үшін оқшауланған өткізгіштер арасындағы ішкі және сыртқы саңылаулар толтырылуы керек.
- 4. Жанғыштығы төмен поливинилхлоридті (ПВХ) пластикаттан жасалған ішкі қабық
- 5. Жанғыштығы төмен ПВХ пластикаттан жасалған қабық
ВВГнг-LS шифрын ашу
* - А әрпінің болмауы өткізгіш өзектің мыс екенін білдіреді
В - ПВХ пластикаттан жасалған оқшаулау
В - поливинилхлоридті пластикаттан жасалған қабық
Г - қорғаныш жабынының болмауы
нг - топтық төсеу кезінде жануды таратпайды
(А) - өрт қауіпсіздігі сыныбы А санаты
LS - төмен түтін және газ бөлумен (low smoke)
Техникалық сипаттамалар
Теориялық салмағы 1 километр ВВГнг-LS 5х25: 1953,00 килограмм
ВВГнг-LS кабелінің сыртқы диаметрі 5х25: 27.7 мм
Төсеу кезінде максималды қуат:
- Ауада, кернеуі 220В 22,00 кВТ
- Жерде, кернеуі 220В 27,00 кВТ
- Ауада, кернеуі 380В 68,00 кВТ
100% жүктеме коэффициенті кезінде қалыпты жұмыс режиміндегі ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемелері
- ауада 104 ампер бар
- жерде 123 ампер бар
Шамадан тыс жүктеме режимінде
- ауада 120 ампер бар
- жерде 139 ампер бар
Рұқсат етілген бір секундтық қысқа тұйықталу тогы ВВГнг-LS 5х25: 2,78кА (килоампер)
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Сым түрі | Күш |
| Кабель құрылымы | Қатты |
| Массасы | 1.52 кг/м |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Қызмет мерзімі | 30 жыл |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| желі саны | 5 |
| сіңірді көлденең кесу | 25 шаршы мм |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Оқшаулау материалы | Винил |
| Сыртқы қабықтың түрі | Төмен жанғыштық |
| Қабық материалы | Өздігінен сөнетін полиэтилен |
| Оқшаулау түсі | Қара |
| Сыртқы диаметрі | 26 мм |
| Қима пішіні | Дөңгелек |
| тоқ өткізгіштің материалы | Мыс |
| Электрлік сипаттамалары | |
| Номиналды тоқ жүктемесі, артық емес | 123 А |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 1000 В |
- Бағасы: 13 735 ₸/м

