ДГУ ШУ8253-43NZ7 250А 25кА 400В IP31 моноблоктары іске қосылған үш кіріске арналған АВР қалқаны CHINT

бастап 682 183 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHU-8253437-NZ
Жіберу 07 сәуір 2026Бұл РАҚ жүйесі тұтынушылардың бір тобын негізгі, резервтік және автономды генератор кірмелерін электрмен жабдықтаудың үш тәуелсіз көзінен үздіксіз электрмен жабдықтауды қамтамасыз етеді.
Электрмен жабдықтаудың үздіксіздігіне негізгі кірістегі электр желісінің параметрлерінде жол берілмейтін ауытқулар болған жағдайда тұтынушыларды электрмен жабдықтаудың негізгі көзінен резервтік көзге ауыстыру арқылы қол жеткізіледі.
Желі параметрлері қалпына келтірілгенде кері ауысу автоматты түрде орындалады.
Негізгі және резервтік енгізулер істен шыққан жағдайда жүйе автономды генераторды іске қосады.
АВР контроллермен және NZ7 СHINT электр жетектерімен моноблоктарда орындалған.
NZ7 моноблогын қолдану жүйенің сенімділігін, оның ақауларға төзімділігін арттырады, РАҚ жүйесіне қызмет көрсетуді және пайдалануды жеңілдетеді.
Контроллер бағдарламалау мен баптауды қажет етпейді, жұмыс алгоритмдерінің барлық негізгі параметрлері зауытта енгізілген.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint Electrics |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 25 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 25 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 3 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 2 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Қалқанның түрі | АВР схемасы 3-1 моноблоктар |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Шамадан тыс жүктеме көрсеткіші | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -5 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: бастап682 183 ₸



