Вводной шкаф ВРУ-1Д-400-102А-2 2х250А 40кА 400В 2хWh ОПС/10кА IP31 (2хВА57-35)

461 107 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUS-12501022-DA
Жіберу 06 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ҚТҚ кіріспе панельдері жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токтың тұйық жерге тұйықталған бейтарабы бар 400/230 В желілерінде электр энергиясын қабылдауға және есепке алуға, сондай-ақ шамадан тыс жүктемелерден және шығатын желілердің қысқа тұйықталуынан қорғауға арналған.
Кірісті қорғау үшін автоматты ажыратқыштар қолданылады.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
Сипаттамаларда қарау.
| Негізгі | |
|---|---|
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 40 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Өндіруші | IEK |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Аспалы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Cu/AL) екі кіріс | ВР32-ден 240 мм-ге дейінгі шиналық қорытындылар |
| Кіріспе қысқыштар N/PE (AL) | АД31Т 4х40 шинасына 240 мм-ге дейін |
| Едендік корпус | Құрастырмалы металл корпус ВРУ 2000х800х450мм IP31 SMART IEK |
| Ірге | Жоқ |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі, бүйірлік |
| Кірістерді коммутациялау мен резервтеудің кіріспе аппараты | Ажыратқыш-ажыратқыш ВР32И-37А70220 400А IEK, 2 дана |
| Коммутация және енгізуді қорғау аппараттары | 2 дана, Автоматический выключатель силовой ВА57-39-340010 250А 40кА 2500 690AC УХЛ3 КЭАЗ |
| Кернеудің болуын индикациялау | кіріспе аппаратқа дейін екі кірісте |
| Импульстік асқын кернеуді шектегіштер | Импульстік асқын кернеулерді шектегіш ОПС1-С 1Р 10/40кА 230В, 6 дана |
| Электр энергиясын есепке алу бөлімі | ТТИ-А 300/5А 5ВА ток трансформаторы дәлдік класы 0.5 IEK, 6 дана, Есепке алу аспаптарына арналған орын (қамаудағылар), 2 дана |
| Жүктемені қосу қысқыштары (Cu/AL) | Ток трансформаторларының терминалдары |
| Ток өткізгіш шина | Алюминий шинасы АД 31Т 4х40 480А |
| Шиналар N/PE (AL) транзиті | Алюминий шинасы АД 31Т 4х40 480А |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
- Бағасы: 461 107 ₸





