Қуатты автоматты ажыратқыш ВА57Ф35-340010 80А 15кА 800 400AC УХЛ3 КЭАЗ*

29 049,30 ₸
- Бар
- Коды:109344
ВА57 сериялы автоматты ажыратқыштар жиілігі 50 және 60 Гц кернеуі 690 В дейінгі айнымалы токтың және кернеуі 440 В дейінгі тұрақты токтың төмен вольтты тарату құрылғыларында жұмыс істеуге арналған. ВА57 сериялы автоматты ажыратқыштар электр қондырғыларын қысқа тұйықталу токтарынан және шамадан тыс жүктемелерден қорғауға арналған, сирек операциялық қосулар мен ажыратуларға арналған.
Ресей кеме қатынасы теңіз регистрінің (бұдан әрі - РС) және Ресей өзен регистрінің (бұдан әрі - РРР) қабылдағыштары бар автоматты ажыратқыштар кемелердегі, теңіздегі стационарлық платформалардағы және қалқымалы бұрғылау қондырғыларындағы электр жабдықтарын қорғауға арналған.
Артықшылықтары

- 12,8-ден 800 А-ға дейінгі жұмыс токтарына арналған номенклатураның толық ассортименті;
- 110 кА (DC), 44 кА (AC) шекті коммутациялық қабілеттіліктің үлкен мәндері;
- электромагниттік ажыратқыштардың бекітілген қондырғыларының кең желісі;
- реттелетін термиялық және электромагниттік ажыратқыштары бар конструкциялар астында реттеулерді жүзеге асыруға мүмкіндік береді
іске қосу-жөндеу жұмыстары мен пайдалану кезіндегі жүктемемен электрмен жабдықтау жүйелерін жаңғыртуды жүргізу (арттыру
жүктеме), қорғаныстардың селективтілігін баптау;
- қосымша құрылғылардың кең ассортименті, соның ішінде нөлдік кернеу (СТН) ажыратқышының болуы
- шектеулі қысқа тұйықталу тогын өткізу қабілеті (айрықша ток шектеуі);
- қысқа тұйықталу токтарының динамикалық және термиялық әсеріне төзімділік қорының болуы;
- авариялық қысқа тұйықталу токтары кезінде түйіспелердің дәнекерленбеуіне кепілдік.
- теңіз және өзен кемелерінің электр жабдықтарын, порт инфрақұрылымын, теңіздегі стационарлық платформаларды қорғау,
жүзбелі бұрғылау қондырғыларында, РС және РРР типтік мақұлдау туралы куәліктермен расталған;
- АЭС лицензиясымен расталған АЭС электр жабдықтарын қорғау;
- пайдаланудың қатал жағдайларында қолдану мүмкіндігі, УХЛ және ОМ климаттық орындалуы.

Жинақтау

Техникалық сипаттамалар
Жіктеу
- Негізгі орнату нүктесі: иә
- Қабылдау түрі: ТББ
- ETIM санаты: Қуатты ажыратқыш (EC000228)
- Бұйым түрі: Автоматты ажыратқыш
Өлшемдері мен материалдары
- Бұйымның габариттері: Ені (мм): 112
- Бұйымның габариттері: Биіктігі (мм): 175
- Бұйымның габариттері: Тереңдігі (мм): 130
Электротехникалық сипаттамалары
- Полюстер саны: 3
- Номиналды ток In (А): 80
- Ток жиілігі (Гц): 50/60
- Токтың түрі: AC
- Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі Ue (V): 400
- Айнымалы токтың шекті коммутациялық мүмкіндігі Icu (ғА): 10
- Қосалқы (еркін) байланыстар: Жоқ
- Жетектің болуы: қолмен
- Қысқа тұйықталу токтарының ажыратқыштарының орнату нүктесі: 1000А
- Тәуелсіз ағытқыштың болуы: жоқ
- Токтың максималды ажыратқыштарын реттеу: жоқ
- Ағытқыштардың түрі: жылулық және электромагниттік
- Номиналды оқшаулау кернеуі Ui (V): 690
- Номиналды импульстік кернеу Uimp (кВ): 6
- Номиналды жұмыс Ics-тің ең үлкен ажырату қабілеті (% Icu): 100
- Номиналды үздіксіз ток Iu (А): 80
- 400АС (кА) кезіндегі Icu айнымалы токтың шекті коммутациялық қабілеті: 15
- Айырғыштың жұмыс тогының параметрлері IR (А): 80
- Ағытпаның лездік іске қосылуының ток бойынша параметрлері Ii (А): 800
Монтаждау сипаттамалары
- Бекіту (монтаждау) тәсілі: бұранда
- Сыртқы өткізгіштерді жалғау: алдыңғы
- Макс. қосылатын сымдардың қимасы (мм2): 185
- Қосымша құрылғыларды өздігінен қосу мүмкіндігі: жоқ
- Орнату тәсілі: панельде бекіткіші бар стационарлық
- Макс. қосылатын мыс шиналарының қимасы (мм): 4х30
- Қосылатын өткізгіштердің түрі: шина/сым
Пайдалану сипаттамалары
- Қорғау дәрежесі (IP): IP20
- Климаттық орындалуы және орналастыру санаты: УХЛ3
- Жұмыс температурасының диапазоны (С): -60°С-тан +40°С-қа дейін
- Селективтілігі бойынша қолдану санаты: селективті емес
- Пайдаланудың кепілді мерзімі (жыл): 5
Қосымша мүмкіндіктер
- Ресейлік стандарт (МЕМСТ, ТУ): МЕМСТ Р 50030.2, ТУ3422-037-05758109-2011
- Қосымша жабдық: №1 қысқыштар жинағы
- Қосымша ағытпа: Жоқ
- Қосалқы дабыл контактілерінің болуы: жоқ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | КЭАЗ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 2500 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Салмақ | 2.7 кг |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 80 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 10000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 130 мм |
| Биіктігі | 175 мм |
| Ені | 112 мм |
- Бағасы: 29 049,30 ₸

