АВБбШв 4х240мм (с) 337А 0.66/1кВ МЕМСТ КЭК брондалған күштік кабель

10 967 ₸/м
- Бар
- Коды:AVBBSHV-4-240-KEK
Сипаттамасы
АВБбШв - бұл таспалармен брондалған, алюминий өзегі, оқшаулағышы және ПВХ-дан жасалған қорғаныс шлангі бар қуатты кабель.
АВБбШв қолдану
- Кабельдер номиналды жиілігі 50 Гц номиналды айнымалы кернеуі 0,66 және 1 кВ стационарлық электр қондырғыларында электр энергиясын тасымалдауға және таратуға арналған
- Төсеу трассасы бойынша, оның ішінде тік учаскелерде деңгейлердің айырмашылығын шектеусіз төсеу үшін
- Жерге тұйықталған немесе оқшауланған бейтарап айнымалы кернеулі электр желілерінде жұмыс істеу үшін, бір фазалы жерге тұйықталу режиміндегі жұмыс ұзақтығы 8 сағаттан аспайды, ал бір фазалы жерге тұйықталу режиміндегі жалпы жұмыс ұзақтығы жылына 125 сағаттан аспайды
- Кабельдік құрылыстарда және өндірістік үй-жайларда дара төсеу үшін. Топтық төсеуге тек сыртқы электр қондырғыларында және өндірістік үй-жайларда рұқсат етіледі, мұнда тек техникалық қызмет көрсететін персоналдың мезгіл-мезгіл болуы мүмкін, ал пассивті өрттен қорғауды қолдану қажет
- МЕМСТ 31565-2012 бойынша өрт қауіптілігінің сыныбы: О1.8.2.5.4
- Кабельдің механикалық зақымдану қаупі болған жағдайда қолданылады
АВБбШв 4х50 жалпы техникалық сипаттамалары
Төсеу кезінде иілудің минималды рұқсат етілген радиусы (көп ядролы кабель – 10 кабель диаметрі) 496 мм
Қызмет ету мерзімі 30 жылдан кем емес
Кабельді пайдалану кезіндегі қоршаған ортаның температурасы -50 °С-тан 50 °С-қа дейін
Қоршаған ортаның температурасы 35 °C-қа дейін жоғары салыстырмалы ылғалдылық әсеріне төзімділік 98%
Кабельді алдын ала қыздырусыз төсеудің ең төменгі температурасы -15 °С
Өткізгіш кабель өзектерінің рұқсат етілген қыздыру температуралары:
- ұзақ мерзімді-рұқсат етілген 70 °С
- 90 °С шамадан тыс жүктеме режимінде
- 160 °С қысқа тұйықталу кезіндегі шекті
- 350 °С қысқа тұйықталу кезінде жанбау шарты бойынша
Теориялық салмағы 1 километр: 3787 килограмм
АВБбШв 4х50 кабелінің сыртқы диаметрі: 32.4 мм
100% жүктеме коэффициенті кезінде қалыпты жұмыс режиміндегі ұзақ мерзімді рұқсат етілген ток жүктемелері
- ауада 333 ампер бар
- жерде 337 ампер бар
Шамадан тыс жүктеме режимінде
- ауада 387 ампер бар
- жерде 381 ампер бар
Рұқсат етілген бір секундтық қысқа тұйықталу тогы: 17,54кА (килоампер)
АВБШв шифрын ашу
А - алюминий өткізгіш өзек
В - ПВХ пластикаттан жасалған оқшаулау
Б - мырышталған болат таспалардан жасалған сауыт
б - бронь астында жастығы жоқ;
Жт - престелген ПВХ қорғаныс шлангісі
БББШВ-ХЛ - суыққа төзімді орындалуы (пайдалану температурасы -60 °С дейін)
БББШВ-Т - тропикалық орындалуы (зең саңырауқұлақтарының әсеріне төзімділігі)
- N - нөлдік өзек
- Pe - жерге тұйықтау өзегі
- ож - бір сымды өзек
- ок - бір сымды дөңгелек өзек
- ож - бір сымды секторлық өзек
- мж,мп,мн - көп сымды өзек
- мк - көп сымды дөңгелек өзек
- мс - көп сымды секторлық өзек
АВБбШв конструкциясы
- Көп сымды
- Алюминий өткізгіш өткізгіштер
- Поливинилхлоридті пластикаттан (ПВХ) жасалған оқшаулау
- ПВХ пластиктен немесе вулканизацияланбаған резеңке қоспадан жасалған құю - кабельге дөңгелек пішін беру үшін оқшауланған өткізгіштер арасындағы ішкі және сыртқы саңылаулар толтырылуы керек.
- Поливинилхлоридті (ПВХ) пластикаттан жасалған ішкі қабық
- Мырышталған болат таспалардан жасалған сауыт 0,5мм7. ПВХ пластикаттан жасалған қорғаныш шланг
| Негізгі | |
|---|---|
| Сым түрі | Күш |
| Кабель құрылымы | Қатты |
| қаптама | Шығанақ |
| Қызмет мерзімі | 30 жыл |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| желі саны | 4 |
| сіңірді көлденең кесу | 240 шаршы мм |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Оқшаулау материалы | Поливинилхлорид |
| Сыртқы қабықтың түрі | Ылғалға төзімді |
| Қабық материалы | Поливинилхлоридті пластикат |
| Оқшаулау түсі | Қара |
| Сыртқы диаметрі | 49.6 мм |
| Қима пішіні | Секторлық |
| тоқ өткізгіштің материалы | Алюминий |
| Механикалық сипаттамалары | |
| Минималды жұмыс температурасы | -50 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Минималды иілу радиусы | 496 мм |
| Электрлік сипаттамалары | |
| Оқшаулау кедергісі | 3.6 МОм |
| Номиналды тоқ жүктемесі, артық емес | 337 А |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
- Бағасы: 10 967 ₸/м

