Профильге бекітуге арналған кронштейн 200 мм HDZ IEK

4 568 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1CZ-200-M-HDZ
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл науаларға арналған аспа жүйелері металл науаларды (прокат немесе сым) ғимарат элементтеріне (төбе, қабырғалар, еден) орнатуға арналған.
Кронштейн науаны перфорацияланған профильге бекіту үшін қолданылады.
HDZ - мырыш балқымасына бұйымдарды батыру арқылы жағылатын мырыш жабыны бар болаттан жасалған бұйымдар.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Аспа жүйесі элементтерінің конструкциясы ең алдымен монтаждаудың ыңғайлылығы мен жылдамдығына бағытталған.
Техникалық сипаттамалар
| Ені, мм науа үшін жарамды | 200 |
| Үлгі немесе орындау | Профильге бекітуге арналған консоль (негізсіз) |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ыстық батыру әдісімен қаптау |
| Ұзындығы, мм | 280 |
| Материал | Болат |
| Жұмыс жүктемесі, Н | 2500 |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені, мм | 50 |
| Биіктігі, мм | 75 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Қара болат |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Консоль |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| Түсі | Ақ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Биіктігі | 75 мм |
| Ені | 50 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Мырышталған болат, HDZ ыстық мырышталған болат |
| Мырыштау түрі | HDZ ыстық мырышталған болат |
- Бағасы: 4 568 ₸

