Перфорацияланған П-тәрізді профиль 2000-2.5 мм HDZ IEK

23 683 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLM50D-PPP-200-25-HDZ
Жіберу 18 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
U-тәрізді перфорацияланған профиль кабельді, жылыту, желдету және ауаны баптау жүйелерін кез келген конфигурацияда орнатуға арналған.
Ол IEK GROUP монтаждау элементтерінің негізгі құрамдас бөлігі болып табылады.
Ыстық мырышталған перфорацияланған U-тәрізді профиль ашық ауада және ылғалдылығы жоғары бөлмелерде жүйелерді орнату үшін қолданылады.
Коррозияға төзімділік 6 класына сәйкес келеді (МЕМСТ Р 52868 бойынша).

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Коррозияға төзімділігі жоғары.
- Мырыш жабынының қалыңдығы кемінде 55 мкм.
- Профильдің қалыңдығына сәйкес келетін жүк көтергіштігі.
- Сәйкес кронштейндермен және керек-жарақтармен үйлесімді.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы мен жылдамдығы.
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі немесе орындау | Қарапайым профиль |
| Ұзындығы, мм | 2010 |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 2.5 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ыстық батыру әдісімен қаптау |
| Биіктігі, мм | 40 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Басқалар |
| Профиль нысаны | U-профиль |
| Материал | Болат |
| Ені, мм | 56 |
| Салмағы, кг | 4,66 |
| Перфорация түрі | 3 жағынан тесілген |
| Ойықтың ені, мм | 51 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Профиль |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 56 мм |
| Қалыңдығы | 2.5 мм |
| Массасы | 4.66 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Мырышталған болат, HDZ ыстық мырышталған болат |
| Мырыштау түрі | HDZ ыстық мырышталған болат |
- Бағасы: 23 683 ₸

