Тесілмеген науа 100х300х3000 HDZ ESCA5 IEK

33 035 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLN10-100-300-3-M-HDZ
Жіберу 03 мамыр 2026Тесілмеген илемдеу науалары IEK компаниялар тобының металл кабельді тасымалдау жүйелерінің бөлігі болып табылады.
Қуатты және төмен токты кабельдерді төсеуге және қорғауға арналған. Қақпақпен бірге пайдаланған кезде кабельді сыртқы әсерлерден, шаңнан және ылғалдан барынша қорғауды қамтамасыз етеді.
Орындалуына байланысты науалар қоғамдық, өндірістік ғимараттардың, құрылыстардың және бөлшек сауда объектілерінің ішінде де, сондай-ақ шатыр астындағы үй-жайлардың сыртында, ашық ауада, сондай-ақ ылғалдылығы жоғары үй-жайларда қолданылуы мүмкін.
Прокатталған перфорацияланбаған IEK науалары МЕМСТ 14918-80 сәйкес конвейер әдісімен немесе дайын өнімді мырыш балқымасына ГОСТ 9.307 батыру әдісімен мырышталған суықтай илектелген болаттан жасалған. IEK прокат науалары жүйесі жолдың бағытын өзгертуге арналған түзу элементтер мен керек-жарақтардан, сондай-ақ әртүрлі өлшемдегі қақпақтар мен қосқыш элементтерден тұрады.
Тесілмеген науа ТШ бойынша шығарылады 27.33.13-002-83135016-2017. Қауіпсіздік талаптарына сәйкес өнім КО ТР 004/2011 және ГОСТ Р 52868-2021 техникалық регламенттеріне сәйкес келеді.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Металл науалар арқылы кабельдік трассаларды төсеудің ашық әдісі болашақта электрлік және төмен токты жүйеге техникалық қызмет көрсетуді және дамытуды жеңілдетеді.
- Құлыптың конструкциясы құбырлы (көлденең қимада дөңгелек) пішінге ие, оның өткір жиектері жоқ.
- Құлыптың құбырлы пішіні IEK науаларының беріктік сипаттамаларын айтарлықтай жақсартады.
- Науалар мен керек-жарақтардың стандартты өлшемдерінің ассортименті кез келген қиындық дәрежесіндегі кабельдік жолды жобалауға мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Ені, мм | 300 |
| Науа түрі | Тесілмеген |
| Биіктігі, мм | 100 |
| Ұзындығы, мм | 3000 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Басқалар |
| Үлгі немесе орындау | Біріктірілген қосқыш |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ыстық батыру әдісімен қаптау |
| Перфорацияланған бүйір қабырғасы | Жоқ |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Жоқ |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды | Иә |
| Түсі | Ашық сұр |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 1 |
| Материал | Болат |
| НАТО монтаждау тесіктері | Иә |
| RAL түсінің нөмірі | 7047 |
| Салмағы, м п кг | 4.23 |
| Монтаждау үшін негіздегі перфорация | Жоқ |
| Үлкен алшақтықтар үшін орындау-күшейтілген | Жоқ |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Штампталған |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 100 мм |
| Ені | 300 мм |
| Қалыңдығы | 1 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Мырышталған болат, HDZ ыстық мырышталған болат |
| Мырыштау түрі | HDZ ыстық мырышталған болат |
- Бағасы: 33 035 ₸/м

