Қақпақ арналған науа негізі 100мм HDZ IEK

6 390 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1K-100-3-M-HDZ
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
IEK металл науа қақпақтары кабельдік жолды механикалық зақымданудан, сыртқы климаттық әсерлерден және рұқсатсыз кіруден қорғау үшін қолданылады.
Өнімдер ESCA 3 және 5 сериялы парақ науаларымен, LESTA баспалдақ науаларымен және NESTA сым науаларымен толығымен үйлесімді.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Қақпақтардың арнайы профилі бар, бұл оларды қосымша қысқыштарсыз қарапайым қысыммен науаға бекітуге мүмкіндік береді.
- Қақпақтағы құлып кабель жолын тігінен орнатқан кезде оны мықтап ұстауға мүмкіндік береді.
- Телескопиялық қосылымның болуы үздіксіз жерге тұйықталуды қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
- Қақпақтарды бұрандалы тесікке M5x8 бұрандасымен қосымша бекіту қақпақтардың бір-біріне және науаға сенімді бекітілуін қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар
| Ені, мм | 100 |
| Биіктігі, мм | 15 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Қара болат |
| Материал | Болат |
| Монтаждық ені, мм | 100 |
| Материалдың қалыңдығы, мм | 0.70 |
| Сым науасы үшін қолайлы | Иә |
| Кабель-арна үшін жарамды | Жоқ |
| Түсі | Ашық сұр |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ыстық батыру әдісімен қаптау |
| Ұзындығы, мм | 3000 |
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Бекіткіштерде |
| Баспалдақ науасы үшін жарамды | Иә |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Қақпақ |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 15 мм |
| Ені | 100 мм |
| Қалыңдығы | 0.7 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Мырышталған болат, HDZ ыстық мырышталған болат |
| Мырыштау түрі | HDZ ыстық мырышталған болат |
- Бағасы: 6 390 ₸/м

