Бөлгіш бөлгіш h=50мм L3000 HDZ IEK

3 980 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLM50D-RP-050-30-HDZ
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бөлгіш қалқа кедергілерді болдырмау үшін бір науаға әртүрлі типтегі сымдарды (ақпараттық және қуат) орнатқан жағдайда науаны екі немесе одан да көп бөлікке бөлуге қызмет етеді.
Металл науаларға арналған бөлгіш қалқа батыру әдісімен ыстық мырышталған болаттан жасалған (мырыштың қорғаныш қабаты 55 мкм-ден).

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Коррозияға төзімділігі жоғары.
- Мырыш жабынының қалыңдығы кемінде 55 мкм.
- Қалқаның ұштарында өткір жиектердің болмауы.
- IEK баспалдақтарымен және жапырақ науаларымен толық үйлесімді.
- Қаптаманың ыңғайлы еселігі.
Техникалық сипаттамалар
| Қалқаның биіктігі, мм | 45 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ыстық батыру әдісімен қаптау |
| Ұзындығы, мм | 2963 |
| Металдың қалыңдығы, мм | 0,8 |
| RAL түсінің нөмірі | 7047 |
| Салмағы, кг | 1,4 |
| Сым науасы үшін қолайлы | Иә |
| Кабель-арна үшін жарамды | Жоқ |
| Негіздің ені, мм | 25 |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Жоқ |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды | Жоқ |
| Үлгі немесе орындау | L-профиль |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Материал | Болат |
| Түсі | Сұр |
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Бұрандалы |
| Баспалдақ науасы үшін жарамды | Иә |
| Монтаждық перфорация | Иә |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 45 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус материалы | Мырышталған болат, HDZ ыстық мырышталған болат |
| Кабельдік науаға арналған керек-жарақтардың түрлері | Перегородки разделительные |
| Мырыштау түрі | HDZ ыстық мырышталған болат |
- Бағасы: 3 980 ₸/м


