М8х65 IEK бекіткіш иықты бұранда

172 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLP1M-B-8-65-1
Жіберу 13 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
М8х65 бекіткіш иықты болт науалар мен керек-жарақтарды бір-біріне қосуға арналған.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Аппараттық қосылыстар элементтерінің конструкциясы ең алдымен монтаждаудың ыңғайлылығы мен жылдамдығына бағытталған.
Техникалық сипаттамалар
| Жіптің метрикалық өлшемі - М | 8 |
| Ұзындығы, мм | 65 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Гальваникалық/электролит. мырыштау |
| Гайкамен бірге | Жоқ |
| Салмағы, кг | 0,03 |
| Гайка кілтінің өлшемі, мм | 13 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Материал | Болат |
| Жіптің дюймдегі өлшемі | Басқалар |
| Шайбамен бірге | Жоқ |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| анкер түрі | Гайкасы бар анкер бұрандасы |
| анкер материалы | Болат |
| Қамту | сары мырыш |
| анкер диаметрі | 8 мм |
| анкер ұзындығы | 65 мм |
| Салмақ | 0.026 кг |
| Кепілдік мерзімі | 36 ай |
| Жағдайы | Жаңа |
- Бағасы: 172 ₸

