Күміс түсті ДСП 1403 70Вт IP65 өнеркәсіптік шам IEK

65 658 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDSP2-1403-72-K23
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Ерекшеліктері
Тапсырыс туралы ақпарат
ДСП сериялы шамдар қолданылады:
- пайдалану жағдайлары ауыр өндірістік және қоғамдық үй-жайларды жарықтандыру үшін (метро станциялары, жерасты өткелдері, өндірістік шеберханалар немесе қоймалар);
- ылғалдылығы мен шаңы жоғары бөлмелерді жарықтандыру үшін: жертөлелерде, кір жуатын бөлмелерде, гараждарда, автотұрақтарда, шеберханаларда, қосалқы бөлмелерде және т.б.;
- сыртқы құрылыс және өндірістік алаңдарда сыртқы жарықтандыруға арналған.
МЕМСТ IEC 60598-2-1 сәйкес.


АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Шамның корпусы алюминий қорытпасынан жасалған, бұл электронды компоненттерден жылуды оңтайлы бөлуді қамтамасыз етеді.
- Соққыға төзімді пластиктен жасалған күңгірт плафон.
- Монтаждау ыңғайлылығы: қабырғалық-төбелік жүкқұжат, аспалы.
- Бекіткіштер жиынтықта (арқандарды қоспағанда).
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі | Реңкі/диффузоры бар шам |
| Жүйенің максималды қуаты, Вт | 70 |
| Жарық ағыны, лм | 6500 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP65 |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Корпустың түсі | Күміс |
| Қуат коэффициенті | ≥ 0,9 |
| Сыртқы диаметрі, мм | 88 |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі | Жарықдиодты драйвер |
| Аспалы монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Ұзындығы, мм | 1500 |
| Жарық желілерін ұйымдастыру үшін қолайлы | Иә |
| Авариялық жарықтандыру үшін жарамды | Жоқ |
| Жарықты бөлу | Кең жарық шоғы |
| Жиынтықта шамдардан | Иә |
| Арнайы қолдану | Басқалар |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны | - |
| Мониторы бар жұмыс орны үшін қолайлы | Жоқ |
| Үстеме монтаждау үшін - бетіне | Иә |
| Монтаждау биіктігі/тереңдігі (ендірілген), мм | - |
| Жарық көзі | Жарық диодтары SMD 2835 |
| Өткізгіш қимасы, мм2 | 1,0...1,5 |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Қуаты, Вт шамдар үшін жарамды | - |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Реңктің немесе диффузордың түсі | Ақ |
| Қабырғаға монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Түс температурасы, К | 4000 |
| Күңгірттеу функциясы жоқ | Жоқ |
| Төбеге орнату үшін жарамды | Иә |
| Тірек бетінің материалы | F- қалыпты тұтанатын материалдан |
| Қорғау сыныбы | I |
| Ені, мм | 88.0 |
| Шамның қуаты, Вт | 70 |
| Шамның негіз - ұстағышы | Басқалар |
| Қозғалыс датчигімен | Жоқ |
| Түстерді көрсету индексі - Ra | 70-79 (2А сыныбы) |
| Биіктігі немесе тереңдігі, мм | 74.0 |
| Шамның түрі | Жарық диодты алмастырылмайтын |
| Жарық ағынының шығысы | Тура және шашыраңқы/шағылысқан |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы | Опал/күңгірт пластик |
| Номиналды кернеу, В | 230 |
| Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Жиынтықта басқару блогы | Жоқ |
| Жарықдиодтар саны | 312 |
| Жарықтың түстілік санаты | Бейтарап (суық-ақ) 3300-5300 К |
| Қуат коэффициенті | ≥ 0,9 |
| Климаттық орындалуы | ҰХЛ3.1 |
| Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті, пайыз | ≤ 5 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жарықтандыруды қолдану | Жұмыс орнын жарықтандыру үшін, ТКШ үшін, Төмен жұмыс бөлмелерін жарықтандыру үшін |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Ұтқырлық бойынша жарықтандыру түрі | Стационарлық |
| Жарықтандыру әдісі | Жалпы жарықтандыру |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Пішін | Сызықтық |
| Жарықдиодты шамдардың саны | 312 д. (дана) |
| Кернеу | 230 В |
| Қуат | 70 Вт |
| Қуат коэффициенті м | 0.9 |
| Корпус материалы | Алюминий |
| Шаңға төзімді қақпақ | Иә |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 45 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 65 |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Салмақ | 2700 г |
| Түсі | Ақ |
| шашыратқыштың материалы | Поликарбонат |
| Түс температурасы | 4000К |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 6500 лм |
| Минималды түсті температура | 3300 К |
| Максималды түсті температура | 5300 К |
| Жарық ағынының пульсациясы | 5 % |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 1500 мм |
| Ені | 88 мм |
| Биіктігі | 74 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Бас тартуға арналған жұмыс уақыты | 30000 сағат (сағ) |
| Жарылысқа төзімді корпус | Жоқ |
- Бағасы: 65 658 ₸






