Бір фазалы кернеу релесі Welrok D2-32 230В 32А 1NO

17 465 ₸
- Бар
- Коды:4660251140076
Ықшам корпустағы WELROK D2 бір фазалы кернеу релесі
WELROK D2-63 Red ықшам кернеу релесі қалқанға небәрі 2 модульді алады.
Welrok D2-63 Red кернеу релесі жабдықты кернеудің жоғарылауынан және төмендеуінен, нөлдік сымның үзілуінен қорғайды. Желі кернеуі белгіленген шектен асып кетсе, реле жүктемені өшіреді. Кернеу мәні қалыпты жағдайға оралғанда, жүктеме автоматты түрде қайта қосылады.
10 жыл кепілдік
Барлық Welrok кернеу релелеріне өндірушінің 10 жылдық кепілдігі бар.
Максималды функционалдылық
Welrok D2-63 Red — қуатты функционалы бар 2 модульге арналған ықшам реле:
- Реленің іске қосылу жылдамдығы < 0,03 сек.
- Кернеуді дәл өлшеуге арналған TrueRMS
Іске қосылулар санын азайту үшін:
- Жиі іске қосылудан қорғау
- Реттелетін гистерезис
- Жүктемені қосудың реттелетін кідірісі
- Кернеу шектен шыққан кезде ажыратудың кәсіби моделі
Авариялық іске қосылулардың сипаты бойынша қоректендіруші желіні талдау үшін:
- 100 мәнге іске қосылулар журналы
Ыңғайлы және қауіпсіз пайдалану үшін:
- Экрандағы кернеуді түзету
- Экран жарықтығын реттеу
- Қызып кетуден қорғау
Кернеу релесінің корпусы жануды қолдамайтын пластиктен жасалған.
Оңай орнату және ыңғайлы жұмыс
Қосылымды Welrok D2-63 Red арқылы транзитпен немесе нөлдік транзитсіз жасауға болады.Бұл жағдайда нөлдік кіріс реленің жоғарғы және төменгі жағында болуы мүмкін.
| Номиналды ток, А: | 32 |
| Басқарма: | түймелі |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 10 |
| Серия: | D2 |
| Индикация түсі: | ақ |
| Монтаждау тәсілі: | DIN-рейкаға |
| АС-1 санаты үшін номиналды жүктеме қуаты: | 8 800 ВА |
| Кернеу шектері: | жоғарғы 220-280В; төменгі 120-210В |
| Кернеу артқан кезде ажырату уақыты: | 0,03 с артық емес |
| Төмендетілген кезде өшіру уақыты: | 0,1–10 с (> 120 В); 0,03 с (< 120 В) артық емес |
| Қорек кернеуі: | 100 В кем емес; 420 В артық емес |
| Қуатты тұтыну: | айына 0,35 кВТ*сағ артық емес |
| Жүктеме астындағы / жүктемесіз коммутациялар саны: | кемінде 10 000 цикл / кемінде 500 000 цикл |
| Реле түрі: | поляризацияланған |
| Қосылу: | 2 16 мм2 артық емес |
| Салмағы / габариттік өлшемдері (w × h × d): | 0,17 кг ±10 % / 36 х 85 х 66 мм |
| МЕМСТ 14254 бойынша қорғау дәрежесі: | IP20 |
Қосылу схемасы

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жабылатын контактілер саны | 1 д. (дана) |
| Корпус материалы | Пластик |
| Орнату түрі | DIN рейкаға |
| Дисплей | Иә |
| Көрсеткіш | Сандық |
| Жарықдиодты түс | Қызыл |
| Фазаның жоғалуын бақылау | Иә |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Қызмет мерзімі | 10 жыл |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Фазалар саны | 1 |
| Номиналды ток | 32 А |
| Катушканың номиналды кернеуі | 230 В |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 230 В |
| Минималды іске қосу кернеуі | 120 В |
| Максималды іске қосу кернеуі | 280 В |
| Максималды қуат | 8800 Вт |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 36 мм |
- Бағасы: 17 465 ₸




