ДГУ ЩАП-213 32А 4.5кА 230В IP31 IEK контакторлары бар үш кірісті авариялық ауыстырып-қосқыш қалқан

155 310 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHAP-21300-01
Жіберу 05 сәуір 2026ЩАП типті АВР қалқаны негізгі қоректендіру көзі жоғалған кезде қуат электр жабдықтары мен жарықтандыру құрылғыларының резервтік қуатына автоматты түрде ауысуға және желіде қалыпты кернеу қалпына келген кезде электр желілерін бастапқы күйіне қайтаруға арналған.
Электрмен жабдықтау схемасы: үш кіріс - бір тұтынушы.
Номиналды кернеуі 230В - бір фазалы.
Контакторларда орындалды.
Қарсы қосуды блоктау.
Жұмыс алгоритмі:
Автоматты режимде жұмыс істеу, қолмен жұмыс істеу қарастырылмаған.
Негізгі басымдықты енгізу №1
No1 кіріс жоғалса, қысқыш No2 кіріске ауысады, No2 кіріс болмаса немесе ол жоғалса, қысқыш DGU электр стартерінің іске қосу тізбегін аяқтайды.
Екі кіріс жоғалғаннан кейін ДГҚ іске қосылуының кешігу уақыты нөлге тең, ДГҚ бірден іске қосылады.
Енгізулердің бірі (негізгі немесе резервтік) пайда болған кезде ДГҚ тоқтап қалады, ЩАП жұмыс енгізулерінің біріне ауысады.
Клиент үшін бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Нормативтік және жобалық құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Электрондық схема сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 1 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Номиналды ток | 32 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 3 |
| Шығу саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты |
| Жұмыс режимдері | Төтенше жағдай, Ұзақ |
| Ауыстыру уақыты | 1 сек |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 500 мм |
| Ені | 400 мм |
| Тереңдігі | 220 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -20 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе қысқыштар N (Al/Cu) | КВИ-10мм2 көк IEK бұрандалы терминал |
| Кіріспе қысқыштар жерге тұйықтау PE (Al/Cu) | Жиынтық қысқыш ЗНИ-10PEN 10мм2 (JXB-жер) IEK |
| Аспалы корпус | Корпус металл ШМП-2-0 (500х400х220мм) УХЛ3 IP31 IEK |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі |
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта |
| Кіріспе аппарат | Автоматты ажыратқыш ВА47-29 2Р 32А 4.5кА С IEK, 3 дана |
| РАҚ блогы кірістерді коммутациялау | Контактор КМИ-23210 32А 230В/АС3 1НО IEK 3шт |
| Желі параметрлерін бақылау | Бір фазалы кернеу релесі Welrok D2-32 230В 32А нөлдік транзитсіз, барлық үш кірісте |
| Атқарушы реле | Жарық диодты және ONI сынақ түймесі бар ORM-1 4C 220В айнымалы ток интерфейс релесі |
| Кірістерді ауыстырудың кешігуі | Жоқ |
| Индикация және сигнализация | қызыл шам "НЕГІЗГІ ЖҰМЫС", сары шам "РЕЗЕРВТІК ЖҰМЫС", көк шам "ДГУ ЖҰМЫСЫ" |
| Жүктемені қосу терминалдары | КВИ-10мм2 сұр IEK бұрандалы терминал |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Шығатын шиналар N/PE | жиынтықта |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Cu/AL) үш кіріс | 25 мм-ге дейін, кіріспе аппараттардың клеммаларына |
| Қолмен басқару | ДГҚ іске қосу мүмкіндігін өшіру |
| Ток өткізгіш шина | Кросс модуль ШН 4х7 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Қалқанның түрі | АДБ схемасы 3-1 |
- Бағасы: 155 310 ₸





