Екі деңгейлі CP-ML терминалдық блок 2,5мм2 сұр IEK

1 151 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:YCT23-00-2-K03-002
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Push-In CP сериялы терминал блоктарында сымдарды құралдарды пайдаланбай қосуға мүмкіндік беретін арнайы қосылым жүйесі бар.
Құлақшалары бар кабельді және бір ядролы сымдарды жалғауларды орындау үшін қысқышқа тікелей қосуға болады.
Қосылатын құлақшасы жоқ икемді кабельді пайдалану үшін түймені басу керек.
СР-ML сериялы көп деңгейлі терминалдық блоктар Push-In типті ықшам екі және үш деңгейлі терминалдар болып табылады.
Бұл терминалдық блоктар сымдардың тығыздығы жоғары қолданбаларда қолданылады. Қосылымдар мен секіргіштер барлық деңгейлерде мүмкін.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Терминалдардың ықшам құрылымы.
- Екі деңгейлі терминалдық блоктар монтаждау шкафында орынды үнемдеуді қамтамасыз етеді.
- Қосымша құралдарды пайдаланбай өткізгіштерді қосу.
- Түймені басу арқылы өткізгіштерді ыңғайлы ажырату.
- Тот баспайтын болаттан жасалған жоғары сапалы итергіш серіппелер дірілге төзімді сенімді қосылымды қамтамасыз етеді.
- Қимасы 1,5-тен 10 мм2-ге дейінгі сымдардың барлық түрлеріне жарамды.
- Қосымша аксессуарлардың үлкен ассортименті.
Техникалық сипаттамалар
| Ұштығы жоқ көп тармақты сымның қимасы, мм2 | 0,2...2,5 |
| Монтаждау түрі | DIN-рейка (стандарт) 35 мм |
| Түсі | Сұр |
| Деңгейлер саны | 2 |
| Электр қосылыстарының түрі 1 | Серіппелі қысқышпен жалғау |
| Номин құл кернеу, Жылы | 1000 |
| Полюстер саны | 2 |
| Ұзындығы, мм | 72.70 |
| Электр қосылыстарының типі 2 | Серіппелі қысқышпен жалғау |
| Деңгейге қысқыштарды бекіту орындарының саны | 2 |
| Бір ядролы қатты сымның қимасы, мм2 | 0,2...4 |
| Көп тармақты иілгіш сымның қимасы, мм2 | 0,2...2,5 |
| Қосылу орны | Жоғарыдан |
| Корпус материалы | Полиамид 6.6 |
| Ұяшықтың ені немесе өлшемі, мм | 5.0 |
| Соңғы оқшаулағыш пластина қажет | Иә |
| Корпустың оқшаулау материалы | Басқалар |
| Номин ток In, А | 24 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель клеммасы |
| Оқшаулаудың болуы | Иә |
| Ені | 5 мм |
| Өнім материалы | Полиамид |
| Бекіткіш элементінің түсі | Сұр |
| жалғағыштың түрі | Ана |
| Оқшаулау материалы | Полиамид |
| Оқшаулау түсі | Сұр |
| Орнату әдісі | DIN рейкаға |
| Бекіту тесіктерінің саны | 4 |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 2.5 шаршы мм |
| Қаптамадағы саны | 50 д. (дана) |
| Жағдайы | Жаңа |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Максималды ток | 24 А |
| Максималды кернеу | 1000 В |
- Бағасы: 1 151 ₸

