Жарықдиодты шам ДБО 4001 18Вт 4000К IP20 600мм опал IEK

2 721 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDBO0-4001-18-4000-K01
Жіберу 18 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Шамдар тұрмыстық және қоғамдық үй-жайларды ішкі жарықтандыруға арналған. Жарықдиодты технологияларды қолдану шамның 30 000 сағатқа дейінгі жұмыс уақытын қамтамасыз етуге мүмкіндік береді.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі | Реңкі/диффузоры бар шам |
| Жүйенің максималды қуаты, Вт | 18 |
| Жарық ағыны, лм | 1900 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Корпус материалы | Болат |
| Жұм кернеулерінің диапазоны, В | 198...253 |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Қуат коэффициенті | 0,9 |
| Шамның негіз - ұстағышы | Басқалар |
| Қуаты, Вт шамдар үшін жарамды | - |
| Түстерді көрсету индексі - Ra | 70-79 (2А сыныбы) |
| Ұзындығы, мм | 600 |
| Биіктігі немесе тереңдігі, мм | 24.0 |
| Іске қосу тогы, А | 0,198 |
| Жарық желілерін ұйымдастыру үшін қолайлы | Жоқ |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы | Опалдан жасалған пластик |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны | - |
| Мониторы бар жұмыс орны үшін қолайлы | Жоқ |
| Күңгірттеу функциясы жоқ | Иә |
| Төбеге орнату үшін жарамды | Иә |
| Қуат коэффициенті | 0,9 |
| Жарық қарқындылығы қисығының түрі | Д |
| Сыртқы диаметрі, мм | - |
| Шамның қуаты, Вт | 18 |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Шамның түрі | Жарық диодты алмастырылмайтын |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Авариялық жарықтандыру үшін жарамды | Жоқ |
| Номиналды кернеу, В | 230 |
| Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Жиынтықта басқару блогы | Жоқ |
| Үстеме монтаждау үшін - бетіне | Иә |
| Түс температурасы, К | 4000 |
| Монтаждау биіктігі/тереңдігі (ендірілген), мм | - |
| Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті, пайыз | 5 |
| Жарықты тарату класы | Б |
| Қорғау сыныбы | I |
| Ені, мм | 62.0 |
| Қозғалыс датчигімен | Жоқ |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі | Жарықдиодты драйвер |
| Аспалы монтаждау үшін жарамды | Жоқ |
| Арнайы қолдану | Басқалар |
| Қабырғаға монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Жарықтың түстілік санаты | Бейтарап (суық-ақ) 3300-5300 К |
| Шамның энергия тиімділігі, Вт-қа лм | 106.0 |
| Габариттік жарықтық, кд/м2 | 12730 |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы, мкс | 200 |
| Габаритті өлшемдер | |
|---|---|
| Ұзындығы | 1500 см |
| Негізгі белгілері | |
| Өндіруші | IEK |
| Кепілдік мерзімі | 24 ай |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Қуат | 45 Вт |
| Түсі | Ақ |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Шамның қуаты | 45 Вт |
| Шам түрі | Жүкқұжат |
| Жарық ағыны | 3400 лм |
| Шам түрі | LED модулі |
| Түс температурасы | 6500K |
| Жұмыс кернеуі (В) | 220-240 |
- Бағасы: 2 721 ₸

