Ауа ажыратқышы NA1-1000-1000M/3P жылжымалы 1000А 42кА АС230В типті М CHINT*

986 238,54 ₸
- Бар
- Коды:101267
NA1 сериялы автоматты ажыратқыштар жиілігі 50/60 Гц айнымалы ток желілеріне арналған., номиналды кернеуі 400 және 690В, номиналды тогы 6300А дейін.
Олар төмен вольтты қалқанды тарату жабдығында және шамадан тыс жүктеме токтарынан, соның ішінде қысқа тұйықталудан қорғауда қолданылады. бір фазалы жерге тұйықталу кезінде.
Ажыратқыштарда микропроцессорлық модульге негізделген көпфункционалды қондырғылардың болуына байланысты олар КТП мен ГРШ-да өнеркәсіптік кәсіпорындардың, тұрғын және әкімшілік ғимараттардың желілерін тарату және қорғау жүйелерінде қолданылады.
NA1 автоматты ажыратқыштар сериясы 5 стандартты өлшемді қамтиды.
Сәйкестік стандарты: МЕМСТ Р 50030.2 (IEC/EN 60947-2).
Артықшылықтары
- Стационарлық және жылжымалы орындау
- Микропроцессорлық модульдер
- Тозуға төзімділігі 20 000 циклге дейін
- Жинақтауыштардың жоғары сапасы
- 100% құрастыру сапасын бақылау
- Халықаралық сапа сертификаттары
Пайдалану шарттары
- Температура диапазоны: -25~40, +35 және одан жоғары температура 24 сағаттан артық үздіксіз әсер ете алмайды
- Теңіз деңгейінен биіктігі: 2000м
- Қоршаған ортаның ластану дәрежесі: 3
- Рұқсат етілген ылғалдылық: ажыратқышты орнату орнында ауаның салыстырмалы ылғалдылығы қоршаған орта температурасында +40 50%-дан аспауы керек, төмен температурада жоғары ылғалдылыққа рұқсат етіледі, мысалы, +20 температурада 90% ылғалдылыққа рұқсат етіледі. Басқа жағдайларда қолдану мүмкіндігі өндірушімен келісілуі керек
- Ескертпе: микропроцессорлық қорғаныс модулі жоқ конструкциялар ажыратқыш-ажыратқыш функциясын орындайды
Техникалық сипаттамалар
| Номиналды ток, А | 1000 |
| Көлемі | 1000 |
| Номиналды ажырату қабілеті, кА | 42 |
| Орындалуы | Жылжымалы |
| Қоршаған ортаның ластану дәрежесі | 3 |
| Қосалқы қалыпты тұйықталған (ҚТ) контактілер саны | 3 |
| Жерге тұйықталудан кіріктірілген қорғаныс | Иә |
| Механикалық тозуға төзімділік, циклдар | 15000 |
| Габариттік және орнату өлшемдері (ШхВхГ), мм | 308x362x358 |
| Шамадан тыс жүктемені босату қондырғысының диапазоны, А | 0…1000 |
| Номиналды кернеу, В | 400...690 |
| Қоршаған ортаның жұмыс температурасы, °C | -25...+40 |
| Электрлік тозуға төзімділік, циклдар | 6500 |
| Серия | NA1 |
| Электрондық ағытпа түрі | M |
| Қысқа тұйықталу ажыратқышының кідіріссіз іске қосылуын реттеу диапазоны, А | 1500...20000 |
| Қорғау дәрежесі (IP) | IP20 |
| Номиналды жұмыс ең үлкен ажырату қабілеті, кА | 30/20 |
| Стандарттар | IEC/EN 60947-2 |
| Қозғалтқыш жетегі кіріктірілген | Иә |
| Полюстер саны | 3 |
| Қалыпты түрде ашылған қосалқы контактілердің саны | 3 |
| Оқшаулаудың номиналды кернеуі, В | 800 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Chint |
| Өндіруші ел | Қытай |
| ҚАҚ түрі | Ажыратқыш |
| Корпус материалы | Металл, Пластик |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Коммутациялық тозуға төзімділік | 3000 цикл |
| Механикалық тозуға төзімділік | 10000 цикл |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Қызмет мерзімі | 15 жыл |
| Техникалық сипаттамалары | |
| Номиналды ток | 1000 А |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Айнымалы токтың номиналды жұмыс кернеуі | 400 В |
| Номиналды өшіру мүмкіндігі (Icn) | 42000 А |
| Полюстер саны | 3 д. (дана) |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 358 мм |
| Биіктігі | 362 мм |
| Ені | 308 мм |
- Бағасы: 986 238,54 ₸


