Бөлгіш бөлгіш h=50мм L3000 IEK

1 942 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLM50D-RP-050-30
Жіберу 03 мамыр 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бөлгіш қалқа кедергілерді болдырмау үшін бір науаға әртүрлі типтегі сымдарды (ақпараттық және қуат) орнатқан жағдайда науаны екі немесе одан да көп бөлікке бөлуге қызмет етеді.
Металл науаларға арналған бөлгіш қалқа Сенжимир әдісімен (мырыштың қорғаныш қабаты 10-20 мкм) ыстықтай мырышталатын болаттан жасалған.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Мырыш жабынының қалыңдығы 10 мкм кем емес.
- Қалқаның ұштарында өткір жиектердің болмауы.
- IEK баспалдақтарымен және жапырақ науаларымен толық үйлесімді.
- Қаптаманың ыңғайлы еселігі.
Техникалық сипаттамалар
| Қалқаның биіктігі, мм | 45 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Ұзындығы, мм | 2963 |
| Металдың қалыңдығы, мм | 0,8 |
| Үлгі немесе орындау | L-профиль |
| Салмағы, кг | 1,4 |
| Материал | Болат |
| Сым науасы үшін қолайлы | Иә |
| Тот баспайтын болаттан жасалған оюланған | Жоқ |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Баспалдақ науасы үшін жарамды | Иә |
| Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды | Жоқ |
| Монтаждық перфорация | Иә |
| Түсі | Сұр |
| RAL түсінің нөмірі | 7047 |
| Бекіту тәсілі немесе түрі | Бұрандалы |
| Кабель-арна үшін жарамды | Жоқ |
| Негіздің ені, мм | 25 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Түсі | Сұр |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 3000 мм |
| Биіктігі | 45 мм |
| Қалыңдығы | 0.8 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Кабельдік науаға арналған керек-жарақтардың түрлері | Перегородки разделительные |
- Бағасы: 1 942 ₸/м


