Профильге бекітуге арналған кронштейн 200 мм IEK

1 600,20 ₸
- Бар
- Коды:CLP1CZ-200-1
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл науаларға арналған аспа жүйелері металл науаларды (прокат немесе сым) ғимарат элементтеріне (төбе, қабырғалар, еден) орнатуға арналған.
Кронштейн науаны перфорацияланған профильге бекіту үшін қолданылады.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Аспа жүйесі элементтерінің конструкциясы ең алдымен монтаждаудың ыңғайлылығы мен жылдамдығына бағытталған.
Техникалық сипаттамалар
| Ені, мм науа үшін жарамды | 200 |
| Үлгі немесе орындау | Профильге бекітуге арналған консоль (негізсіз) |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Түсі | Ашық сұр |
| Ені, мм | 50 |
| Биіктігі, мм | 75 |
| Жұмыс жүктемесі, Н | 2500 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Ұзындығы, мм | 280 |
| Материал | Болат |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Консоль |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Орнату әдісі | Кіріктірілген |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Түсі | Ақ |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Отқа төзімділік | Иә |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Биіктігі | 75 мм |
| Ені | 50 мм |
- Бағасы: 1 600,20 ₸

