Қара зондпен (100м) ALP ПНД d=16мм гофрленген құбыр*

72 ₸/м
- Бар
- Коды:GT1-PND-16-100-K02
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жеңіл типті HDPE (төмен қысымды полиэтилен) гофрленген құбырлар құрылыс немесе қайта құру кезінде кеңселер мен тұрғын үй-жайларда, өндірістік және әкімшілік ғимараттарда, медициналық және балалар мекемелерінде ақпараттық қуатты және төмен токты жасырын типтегі электр желілерін тартуға арналған. .
Назар аударыңыз! Құбырлар жануды таратуы мүмкін.
Техникалық сипаттамалар
| Сыртқы диаметрі, мм | 16 |
| Ішкі диаметрі, мм | 12 |
| Материал | Полиэтилен |
| Түсі | Қара |
| Брошкамен (зондпен) | Иә |
| Ультракүлгін сәулеленуге төзімділік | Иә |
| Галогендерден бос | Иә |
| RAL түсінің нөмірі | 9004 |
| Сығу кезіндегі беріктік, Н | 350 |
| Қабырғасының қалыңдығы, мм | |
| Жануды таратады | Иә |
| Номин диаметрі, мм | 16 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP55 |
| Оқшаулаудың электрлік беріктігінің номині, В | 1000 |
| Иілуге беріктік | Икемді (-тер) |
| Иілудің ең аз радиусы, мм | 48 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Alto-Plast |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Құбыр түрі | Гофрленген |
| Құрылыс | Икемді |
| Қима пішіні | Дөңгелек |
| Материал | Төмен қысымды полиэтилен |
| Түсі | Қара |
| қаптама | Шығанақ |
| Қаптамадағы ұзындық | 100 м |
| Максималды жұмыс температурасы | 130 град. |
| IP қорғау дәрежесі | 55 |
| Отқа төзімділік | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ішкі диаметрі | 12 мм |
| Сыртқы диаметрі | 16 мм |
| Электрические характеристики | |
| Номиналды жұмыс кернеуі | 1000 В |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Зонд | Иә |
| Химиялық төзімділік | Жоқ |
| УФ төзімділік | Иә |
| Негізгі | |
| Серия | Жеңіл |
- Бағасы: 72 ₸/м

