IEK |Рв Multimedia TITAN 3, 265х310х120 мм, IP31 роутері үшін қалқан

9 000 ₸
- Бар
- Коды:MKM63-V-01-31-M
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
|Рв-М TITAN орнатылатын қалқандар корпустары мультимедиялық құрылғыларды - роутерлердi, желiлiк коммутаторларды, патч-панельдердi, TV тармақталғыштарды және басқаларды = қолданып iсiне компониясы жетiлген түрлерге жете коммкулятор мен босқа қатып қилысқан тоқтағыш қондырғылардың құрылымдар үшін арналған, КVСХVІШТАР 1 112-230-2 мимо = = = = = = = = = такие әлсіз токты жабдықтар.

БАСҚА ДА ТАСЫМАЛ
- Тесiктелген радиомөлдiр есiк.
- Стильді дизайн – корпустың қисық бұрыштары.
- Жоғары сапалы сыртқы жамылғысы – ақ жылтыр.
- Жоғары технологиялылығы және құрастырудың қарапайымдылығы – алмалы-салмалы перфорацияланған монтаж панель.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
Техникалық сипаттамалары
| Биіктігі мм | 265! |
| Ені. мм | 310 |
| Тереңірек. мм | 120 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Климаттық орындау | УХЛ3 |
| Номиналды ток, А | 125. |
| RAL түсінің нөмірі | 9016 |
| Монтаждық платасы бар | Иә |
| Таразы. кг | 1,9 |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | 227х272х110 |
| Кеңеюі мүмкін | Жоқ |
| Есік-люк түрі | Жалғыз/жалғыз |
| Шкафтың есіктерінің немесе қақпақтарының қалыңдығы, мм | 0,8 |
| Қақпақ формасы | Жабық түрдегі (жабылатын) |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Үстіңгі қабат факторы | Көрінген |
| Қондырғы түрі | Кіріктірілген |
| Монтаждау түрі | Жасырын монтаж (сылау) |
| Түсі | Ақ |
| EN 50102 стандарты бойынша соққыға төзімділік | IK08 |
| Корпусқа статикалық жүктеме максисі, кг | 27 |
| Беттің қорғаныш жабындысы | Ұнтақ бояуы |
| Кабельді енгізу | Жоғары/төмен |
| Қақпақ түрі | Жабық түрдегі (жабылатын) |
| Корпустың материалы | Болат |
| Модульдер саны | - |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы, мм | 0.8 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Телекоммуникациялық шкаф |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 265 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 0.8 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Салмақ | 2 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Перфорацияланған, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы, Шкафтың бүйір қабырғалары арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ақ |
- Бағасы: 9 000 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтық Металл корпус - 1 дана. Монтаждау панелі - 1 дана. Паспорт - 1 дана.

