ЩРв Multimedia (265х310х120мм) IP31 ақ TITAN 3 IEK маршрутизаторын орнатуға арналған қалқан

9 000 ₸
- Бар
- Коды:MKM63-V-01-31-M
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
TITAN ЩРв-М кіріктірілген қалқандарының корпустары мультимедиялық құрылғыларды - маршрутизаторларды, желілік коммутаторларды, патч-панельдерді, теледидар бөлгіштерін және басқа да төмен токты жабдықты пайдалана отырып, телекоммуникациялық және төмен токты тарату типті қалқандарды құрастыруға арналған.

АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Перфорацияланған радиомөлдір есік.
- Стильді дизайн – корпустың қиғаш бұрыштары.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын – ақ жылтыр.
- Жоғары технологиялылық және құрастыру қарапайымдылығы – алмалы-салмалы перфорацияланған монтаждық панель.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
Техникалық сипаттамалар
| Биіктігі, мм | 265 |
| Ені, мм | 310 |
| Тереңдігі, мм | 120 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Номиналды ток, А | 125 |
| RAL түсінің нөмірі | 9016 |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Салмағы, кг | 1,9 |
| Монтаждық тереңдік - қуыстар, мм | 227х272х110 |
| Кеңейтілуі мүмкін | Жоқ |
| Люк- есіктің түрі | Дара/дара |
| Шкаф есігінің немесе қақпағының қалыңдығы, мм | 0,8 |
| Қақпақтың пішіні | Жабық типті (жабылатын) |
| Есікте құлыптың болуы | Иә |
| Бетінің фактурасы | Жылтыр |
| Орнату түрі | Ендірілетін |
| Монтаждау түрі | Жасырын монтаждау (сылаққа) |
| Түсі | Ақ |
| EN 50102 стандарты бойынша соққыға төзімділік | IK08 |
| Корпусқа максималды статикалық жүктеме, кг | 27 |
| Беттің қорғаныш жабыны | Ұнтақты бояу |
| Кабельді енгізу | Жоғарыдан/төменнен |
| Қақпақ түрі | Жабық типті (жабылатын) |
| Корпус материалы | Болат |
| Модульдер саны | - |
| Шкаф қабырғасының қалыңдығы, мм | 0.8 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Корпус түрі | Телекоммуникациялық шкаф |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 265 мм |
| Шкафтың бүйір қабырғаларының қалыңдығы | 0.8 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Салмақ | 2 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 1 |
| Алдыңғы есік | Перфорацияланған, Құлыппен |
| Алдыңғы есікті ашу | Оң жақ |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың қақпағы арқылы, Шкафтың бүйір қабырғалары арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Ақ |
- Бағасы: 9 000 ₸
- Қаптау тәсілі: Жиынтықтама Металл корпус - 1 дана. Монтаждау панелі - 1 дана. Төлқұжат - 1 дана.

