Пункт распределительный ПР8505-1115 250А 35кА 400/230В IP54 IEK (медь)

251 415 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:PTRS-85051115
Жіберу 06 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Тармақ ПР8503 электр энергиясын қабылдауға және таратуға, кернеуі 400 В дейінгі үш фазалы және бір фазалы желілердегі шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар кезінде электр қондырғыларын қорғауға арналған.
Тармақ ПР8503-1133-6 дайындалған қорғаныш орындау IP54 климаттық орындау УХЛ2
Құрылымдық жағынан PR8503-1133-6 монтаждық панелі бар панельдерде орындалады.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Тарату пункі |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 8 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 35 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 5 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Cu/AL) | Кіріспе аппараттың терминалдары ені 20 мм |
| Кіріспе қысқыштар N (Al/Cu) | М1Т 3х20 мыс шинасына |
| Кіріспе қысқыштар жерге тұйықтау PE (Al/Cu) | М1Т 3х20 мыс шинасына |
| Аспалы корпус | Корпус металл ШМП-5-0 (1000х650х300мм) УХЛ3 IP54 IEK |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі |
| Кабельдік тығыздамалар | Қылқаламды кабельді енгізу 390х115 мм |
| Кіріспе аппарат | Автоматты ажыратқыш ВА88-35 3Р 250А 35кА IEK |
| Ток өткізгіш шина | Мыс шинасы М1Т 3х20х4000мм 275А |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Шығатын шиналар N/PE | Мыс шинасы М1Т 3х20х4000мм 275А |
| Ашық ток өткізгіш бөлшектерге арналған қорғаныс панелі | плексиглас |
| Кететін авт.ажыратқыштар 1Р 4.5кАхар-ка В | 1 |
| Кететін авт.ажыратқыштар 3Р 4.5кАхар-ка В | 2 |
| Кететін авт.ажыратқыштар 3Р 10кА харкак С | 1 |
| Шығатын күштік автоматтар.өшірулі 3Р 25кА | 2 |
- Бағасы: 251 415 ₸





