Екі кіріске арналған тарату панелі ВРУ1-46-00А 250А 10кА 400В IP31 IEK

299 838 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-VRUSA-1460000-01
Жіберу 06 сәуір 2026ВРУ1-46-00А тарату панельдері кернеуі 400/230 В, жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токты жерге тұйықталған бейтараппен қабылдауға және таратуға, топтық желілерді шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулардан, сондай-ақ электр желілерін сирек іске қосу және өшіру кезінде қорғауға арналған. .
Тарату панельдерінде автоматты сөндіргіштерді, электромагниттік стартерлерді және қорғаныс сөндіргіштерін (ҚҚҚ) орнату қарастырылған.
Есепке алу бөлімшесі бар тарату панельдерінде қосымша ток трансформаторлары мен үш фазалы есептегіш орнатылады.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 8 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Cu/AL) | ток өткізгіш шиналар секциясына |
| Кіріспе қысқыштар N (Al/Cu) | шинаға қарай кететіндер N |
| Кіріспе қысқыштар жерге тұйықтау PE (Al/Cu) | шинаға шығатын РЕ |
| Едендік корпус | Металл едендік корпус ШМП-16.6.4-0 (1600х600х400мм) УХЛ3 IP31 IEK |
| Ірге | жиынтықта |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі |
| Кіріспе аппарат | көзделмеген |
| Ток өткізгіш шина | Алюминий шинасы АД 31Т 3х30 315А |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Шығатын шиналар N/PE | ШНИ-10х18-12-L2-С IEK 200А екі бұрыштық оқшаулағыштағы N "нөл" шинасы |
| Қолданылатын аппаратуралар сериясы | ВА47-100 KARAT IEK |
| Кететін авт.ажыратқыштар 3Р 10кА харкак С | 8 |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
- Бағасы: 299 838 ₸



