Мыс кабельді ұштығы Т35-8-9 МЕМСТ 7386-80 ЗЭТАРУС

375 ₸
- Қолжетімді емес
- Коды:zeta10719
Т 35-8-9 мыс кабель ұштары қимасы 35 мм2 мыс өткізгіштері бар сымдар мен кабельдерді тоқтату үшін қолданылады және өзектерге қысу арқылы бекітіледі.
Т 35-8-9 мыс ұштары М2 маркалы мыс құбырдан жасалған және кернеуі 35 кВ дейінгі кабельдер үшін қолданылады.
Кабельдік ұштықтар бүгінгі күні өзектердің үлкен қимасы бар кабельді жеткізудің жалғыз жолы болып табылады.
Мыс ұшы кабельдің өзегіне киіледі және гидравликалық немесе қолмен престеу арқылы престеледі. Бұл әдіс сенімді қосылымды қамтамасыз ету үшін кабельдің ұшы мен ұшын бір-біріне мықтап бекітеді.
Габариттік сызба

- Өлшемі d1: 9
- Өлшемі d2: 12
- Өлшемі J: 24
- Өлшемі B: 20
- Өлшемі D: 8.4
- Өлшемі L: 60
Техникалық сипаттамалар
Бұйымның түрі Мыс ұштығы
Қосқыш ұшының түрі
Монтаждау әдісі Престеу
Жұмыс кернеуі 35 кВ дейін
Номиналды қимасы, мм2 35
Түйіспелі өзектің диаметрі, мм 8
Шанақтың ішкі диаметрі, мм 9
Түсі Мыс
Климаттық орындалуы УХЛ3
Стандарт Ресейлік МЕМСТ
Материал мыс
Қамтудың болуы жоқ
МЕМСТ 7386-80 бойынша дайындалады
ЗЭТАРУС бренді
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ЗЭТА |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кабельді бекіту элементінің түрі | Кабель ұштықтары |
| Оқшаулаудың болуы | Жоқ |
| Ұзындығы | 60 мм |
| Ені | 20 мм |
| Өнім материалы | Мыс |
| ұштықтың түрі | Сақина |
| Орнату әдісі | Болт |
| Бекіту тесіктерінің саны | 1 |
| Бекіту тесігінің диаметрі | 8.4 мм |
| Бір реттік қосылыс | Жоқ |
| Қосылатын сымдардың қимасы | 35 шаршы мм |
- Бағасы: 375 ₸

