Сыртқы жарықтандыруды басқару шкафы ШУН710-9602-3574 32А 400/230В IP54 фотореле IEK

331 568 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHUN-71096023574-03
Жіберу 08 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ШУН710-9602-3574 көше жарығын басқару шкафы кернеуі 400/230 В үш фазалы айнымалы токтың электр энергиясын қабылдауға, есепке алуға және кейіннен таратуға, шығатын желілерді шамадан тыс жүктемелерден және қысқа тұйықталу токтарынан қорғауға, сыртқы кешкі және түнгі жарықтандыруды басқаруға арналған. екі режимде:
- жергілікті басқару;
- фотореледен автоматты басқару
Жұмыс режимдері шкаф есігіндегі қосқыш арқылы таңдалады.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Шкаф |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 30 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 9 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1600 мм |
| Ені | 600 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Дискінің орналасуы | Оң жақта |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбайтын |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Cu/AL) | Жиынтық қысқыш ЗНИ-10мм2 (ЈХ70А) сұр IEK |
| Кіріспе қысқыштар N (Al/Cu) | Жиынтық қысқыш ЗНИ-10мм2 (ЈХ70А) көк IEK |
| Кіріспе қысқыштар жерге тұйықтау PE (Al/Cu) | Жиынтық қысқыш ЗНИ-10PEN 10мм2 (JXB-жер) IEK |
| Едендік корпус | Металл едендік корпус ШМП-16.6.4-0 (1600х600х400) УХЛ3 IP54 IEK |
| Кіріспе аппарат | көзделмеген |
| Жарықтандыруды басқару | фотореле, қол режимі |
| Индикация және сигнализация | +, шам қызыл "ЖҰМЫС" |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Ток өткізгіш шина | қарастырылмаған |
| Кернеудің болуын индикациялау | кіріспе аппаратқа дейін |
| Шығатын желілерді коммутациялау аппараттары | 4 дана, Модульді аралық реле OIR 1 істікшелі 16А 230В айнымалы ток IEK |
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта, Тығыздамалар PG IP54 |
| Шығатын шиналар N/PE | жиынтықта |
- Бағасы: 331 568 ₸







