ЩЭ-3218 50А 4.5кА 230В LIGHT IP31 IEK 2 пәтерге арналған аппаратурасы бар қабатты қалқан

82 070 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHET-321800-01
Жіберу 23 сәуір 2026ҚЭ сериялы қабатты қалқандар кернеуі 230 В электр энергиясын қабылдауға, пәтерлерге бөлуге және есепке алуға, шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталу кезінде пәтерлердің топтық желілерін қорғауға, электр тогының соғуынан қорғауға, телефон, радиохабар, теледидар құрылғыларын орналастыруға арналған. және басқа да төмен токты желілер.
Қалқандарға электр энергиясын есепке алудың бір фазалы есептегіштері, пәтерлерге кіретін және шығатын топтық желілерді қорғауға арналған автоматты ажыратқыштар орнатылады.
Қалқандар қосымша қаптаманы пайдаланған кезде ойыққа орнатылады, ендірілген конструкциясы немесе аспалы конструкциясы болады
Есептеу құралдары бөлек есептеледі!
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Электрондық түрдегі қосылу схемасы сұраныс бойынша жіберіледі.
Орнату өлшемдері

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Есепке алу-бөлу |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 50 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 5 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 5 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 2 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 2 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Орнатылған |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1275 мм |
| Ені | 960 мм |
| Тереңдігі | 155 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы, Бүйір қабырғалары арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| бақылау терезесі | Иә |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| әлсіз ток бөлігінің болуы | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Шыны, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе аппараттың 1L (Al/Cu) терминалының кіріспе қысқыштары | +, 25 мм-ге дейін |
| Кіріспе қысқыштар N (Al/Cu) | шинаға 16 мм-ге дейін N |
| Кіріспе қысқыштар жерге тұйықтау PE (Al/Cu) | қалқан корпусына жерге тұйықтау рельсіне |
| Кабельдерді жеткізу | тогы әлсіз бөлік жағынан |
| Кіріспе аппарат | Автоматты ажыратқыш ВА47-29 2Р 50А 4.5кА С IEK, 2 дана |
| Тікелей қосуды есепке алу аспабына арналған орын (алып тасталған) | 2 |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Шығатын шиналар N/PE | жиынтықта |
| Жүктемені қосу терминалдары | есептеу құралының клеммалары |
- Бағасы: 82 070 ₸


