Екі кіріске арналған тарату панелі1-47-00-03 250А 50кА 400В SMART IP31 алдын ала.габ.0 IEK

369 130 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-VRUS-1470003-01
Жіберу 06 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ВРУ1-47-10 тарату панельдері кернеуі 400/230 В, жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токты жерге тұйықталған бейтараппен қабылдауға және таратуға, топтық желілерді шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулардан қорғауға арналған.
Панель ВРУ1 SMART кіріспе панелімен бір қатарға қосылады.
Сақтандырғыштарда орындалған.
Шиналардың екі тәуелсіз секциясы, әрқайсысы 250А.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 250 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 2 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 10 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 50 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Cu/AL) екі кіріс | ток өткізетін шиналарға АД 31Т 3х30мм |
| Кіріспе қысқыштар N/PE | АД31Т 3х30мм N/PE шиналарына |
| Едендік корпус | Құрастырмалы металл корпус ВРУ 2000х800х450мм IP31 SMART IEK |
| Ірге | опция |
| Кіріспе аппарат | көзделмеген |
| Отходящие предохранители ППН 50кА габ.0 | 30 |
| Ток өткізгіш шина | Алюминий шинасы АД 31Т 3х30 315А |
| Шығатын шиналар N/PE | Шина алюминиевая АД 31Т 3х30мм 315А |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
- Бағасы: 369 130 ₸


