АВР-Б ДГҚ-мен үш енгізуге резервті автоматты түрде енгізу-63-3- 1G 63А 4.5кА 400В IP54 моноблоктар IEK

262 075 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:AVR-6331-BG-U2
Жіберу 06 сәуір 2026АВР-Б қалқаны-63-3- 1G негізгі қоректендіру көзі жойылған кезде электр жабдықтары мен жарықтандыру құрылғыларының резервтік қуатына автоматты түрде ауысуға және желіде қалыпты кернеу қалпына келген кезде электр желілерін бастапқы күйіне қайтаруға арналған.
Тікелей қосуды есепке алу аспабының орны.
Электрмен жабдықтау схемасы: үш кіріс - бір тұтынушы.
Номиналды кернеуі 400В.
Моноблоктарда жасалған - бұл техникалық қызмет көрсету және пайдалану оңайырақ сенімді шешім.
Қарсы қосуды блоктау.
Жұмыс алгоритмдері:
1. Қол режимі - басқару тетіктері арқылы кірістерді ауыстыру. моноблоктарда орналасқан
2. Автоматты режимде жұмыс істеу:
Негізгі басымдықты енгізу №1
№1 кіріс жоғалса, АВР №2 кіріске ауысады, №2 кіріс болмаса немесе оның жоғалуы кезінде АВР ДГУ электр стартерінің іске қосу тізбегін аяқтайды.
Екі кіріс жоғалғаннан кейін ДГҚ іске қосылуының кешігу уақыты 30 секундқа дейін реттеледі.
Енгізулердің бірі (негізгі немесе резервтік) пайда болған кезде ДГҚ тоқтап қалады, АВР жұмыс енгізулерінің біріне ауысады.
Клиент үшін бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Нормативтік және жобалық құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Электрондық схема сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 1 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 63 А |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 3 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 1 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Автоматты/Қолдан |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 54 |
| Қолдану | Үй-жайда/көшеде |
| Қосалқы тізбектің номиналды кернеуі | 230 В |
| Жабдық түрі | Резервті автоматты түрде енгізу |
| Қалқанның түрі | АВР схемасы 3-1 моноблоктар |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 800 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 250 мм |
| Қорғаныс | |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы, Негіз арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Тығыздағыш материалы | Құйылған полиуретанды көбік |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 262 075 ₸


