Тарату қалқаны 1.3ШС-ТХ ПР11-2120-32- Щ 20А 6кА 400/230В IP41 IEK

45 733 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHRS-11212032-01
Жіберу 04 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуатты тарату пункттері PR11 кернеуі 400/230 В, номиналды тогы 630А дейінгі электр энергиясын қабылдауға және таратуға, шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар кезінде шығатын топтық желілерді қорғауға, диф болған жағдайда электр тогының соғуынан қорғауға арналған. қорғау.
"П" индексі бар ПР11 номиналды тогы 100А аспайтын пластикалық корпуста жасалған.
"Щ" индексі бар ПР11 номиналды тогы 125А аспайтын модульдік аппаратураға арналған металл корпуста жасалған.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
Сипаттамаларда қарау
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 20 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 6 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 5 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Модульдердің есептік саны | 18 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 265 мм |
| Ені | 440 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе аппараттың 3L (Al/Cu) терминалының кіріспе қысқыштары | 35 мм-ге дейін |
| Кіріспе қысқыштар N (Al/Cu) | КВИ-4мм2 көк IEK бұрандалы терминал |
| Кіріспе қысқыштар жерге тұйықтау PE (Al/Cu) | шинаға дейін 10 мм-ге дейін жер |
| Аспалы корпус | Корпус металл ЩРн-18з-0 36 УХЛ3 IP31 IEK |
| Қорғаныс беткі панелі | металл |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі |
| Кіріспе аппарат | Жүктеме ажыратқышы (шағын ажыратқыш) ВН-32 3Р 20А IEK |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Ток өткізгіш шина | Кросс модуль ШН 4х7 |
| Шығатын N (Al/Cu) шиналары | талап етілмейді |
| Шығатын PE (Al/Cu) шиналары | жиынтықта |
| Шығатын дифф.автоматтар 1Р+N 6кА харкак С | 5 |
| Қолданылатын аппаратуралар сериясы | АВДТ32 6кА ҚАРАТ IEK |
- Бағасы: 45 733 ₸




