Авариялық жарықтандыру қалқаны 2.1ЩАО ОШЧВ9-3-20ВН-6 20А 4.5кА 400/230В IP31 IEK

19 550 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-OSHVVN-93206-01
Жіберу 04 сәуір 2026Жарықтандыру қалқаны кернеуі 400/230В номиналды тогы 125А дейінгі электр энергиясын таратуға, шамадан тыс жүктеме және қысқа тұйықталу кезінде жарықтандыру желілерін қорғауға арналған.
УАШВ қалқандары - бұл кіріктірілетін корпустар.
Қалқандар - бұл аспалы корпустар.
"Д" индексі бар ЩВ қалқандары - диф аппараттарымен жабдықталған.шығатын желілерде электр тогының соғуынан қорғау.
"ВН" индексі бар ТЩВ қалқандары - кірісте жүктеме ажыратқышымен жабдықталған.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Электрондық түрдегі қосылу схемасы сұраныс бойынша жіберіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Жарықтандыру |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 20 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 3 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Модульдердің есептік саны | 9 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 265 мм |
| Ені | 310 мм |
| Тереңдігі | 120 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе аппараттың 3L (Al/Cu) терминалының кіріспе қысқыштары | 35 мм-ге дейін |
| Кіріспе қысқыштар N (Al/Cu) | n шинасы 10 мм-ге дейін |
| Кіріспе қысқыштар жерге тұйықтау PE (Cu) | шинаға дейін 10 мм-ге дейін жер |
| Қорғаныс беткі панелі | металл |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі |
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта, Тығыздамалар PG IP54 |
| Кіріспе аппарат | Жүктеме ажыратқышы (шағын ажыратқыш) ВН-32 3Р 20А IEK |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Ток өткізгіш шина | PIN 63А типті жалғастырғыш шина |
| Шығатын N (Al/Cu) шиналары | жиынтықта |
| Шығатын PE (Al/Cu) шиналары | жиынтықта |
| Кететін авт.ажыратқыштар 1Р 4.5кАхар-ка В | 3 |
| Қолданылатын аппаратуралар сериясы | ВА47-29 4.5кА КАРАТЭК |
| Аспалы корпус | Корпус металл ЩРн-9 (265х310х120мм) IP31 TITAN 3 IEK |
- Бағасы: 19 550 ₸

