IEK INDUSTRIAL, 100 кВА, 400 В, еденге, электромеханикалық үш фазалық кернеуді тұрақтатқыш

2 545 003 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:IVS10-3-100-12
Жіберу 05 маусым 2026IEK сауда маркалы электромеханикалық типтегі кернеу тұрақтандырғыштары желілік белгі ауытқулары кезінде тұрмыстық және өнеркәсіптік мақсаттағы жүктемелерді қуаттандырудың тұрақты бірфазалы/үш фазалық кернеуі В*К 111 V 1 1 b b b b b b 1 b 1 b b b 1 b b 1 1 b b b 1 1 b b 1 1 b b 1 1 1 b b b 1 1 b b 1 1 b b 1 1 b b 500 1 b 1 s = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = мәнi мен ұзақтығы бойынша кең шектегi кернеу.
Өнеркәсіптік объектілерде, медициналық ұйымдарда, телекоммуникациялық компанияларда, аз қабатты тұрғын үй құрылысында, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығында, жоғары сезімталды техникамен жұмыс істеу кезінде шиеленістерді тұрақтандыру үшін қолданылады, 118, 118,, 1333; 2133; 168233; 168227; 168281 8299; 218133 112 112 112; 111865 127; 198233; 112733; 161281 112-230 мимо = = = = = = = = = такие Жарықтандыру жүйелерін, компьютерлік жабдықтарды пайдалану мерзімін ұзартуға мүмкіндік береді.
МЕМСТ Р 52161.1, МЕМСТ Р 30805.14.1, МЕМСТ Р 51317.3.2, МемСтР Р 51318.14.1, МемСт Р 51318.13.27, стандарттар мен шарттардан туған шарттардан туған қолданым сертификатымен қолданған шарттылығы талаптардан төмен болмайтын стандарттар бар; РС 1 1 Есеюдің стандартын қабылдау үшін қажетті мемлекеттік стандарттар пайдаланылуы үшін Р 1 1 1 1, Еске = = = = такие
INDUSTRIAL кернеулі электромеханикалық тұрақтандырушылары энерготиімділік көрсеткіштерінің жоғарылығы, тұрақтылық нақтылығы жоғары және шамадан тыс салмақ түсетіндерге төзімді. Аталған артықшылықтарды бірінші кезекте коммерциялық тұтынушылар лайықты бағалады.

Артықшылықтары
- Кіріс кернеуінің жұмыс ауқымында шығу кернеуін ұстаудың жоғары дәлдігі.
- Сенсорлық басқару тақтасы.
- Фазалардың әрқайсысы бойынша кернеуді тұрақтандырудың тәуелсіз жүйесі.
- Тұрақтандыру дәлдігін 1,5-тен 5 %-ға дейінгі шекте баптау мүмкіндігі.
- Қорғаныстың төрт түрінің болуы: асқын токтардан (асыра жүктелу немесе қысқа тұйықталу), көтеріңкі және төменгі шығыс кернеуінен, автотрансформатор орамаларын қыздырудан.
- Тұрақтандырғыш шығу кернеуінің синусоидальды нысанына бұрмалаулар енгізбейді.
- Заманауи схемалық техникалық шешім.
- Үлкен габариттерде орнын ауыстыру үшін доңғалақ есебінен тұрақтандырғыштарды құрастыру, қызмет көрсету және тасымалдау ыңғайлылығы.
Техникалық сипаттамалары
| Бастапқы кернеу В | 220 |
| Номиналды қуаты, ӘМ | 100000 |
| Токтың максы AC 50 Гц, А | 3х180 |
| Модель немесе орындау | Еден құрылғысы |
| Тұрақтандыру түрі | Электромеханикалық |
| Шығу. кернеу В | 380 |
| Фазалар саны | EV010965 |
| Байпас ("айналма" режимі) | Иә |
| Ені. мм | 320 |
| Климаттық орындау | IEK_V0000010 |
| Тұрақтандыру дәлдігі + немесе -, пайыз | 2 |
| Шекті жол берілген фазалық кернеу В | 176...264 |
| Биіктігі мм | 1525 |
| Бетке монтаждауға келеді | Жоқ |
| Жұмыстық кіру фазалық кернеу В | 220|20% |
| Іске қосылу уақыты мс | < 1000 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Тереңірек. мм | 850 |
| Оқшаулаудың беріктігі, В | 2500 |
| Шекті жол берілген желілік кернеу, В | 475 |
| Шығу номин. фазалық кернеу, В | 220 |
| Шығу. сызықтық кернеу, В | 380 |
| Қабырғаға монтаждауға келеді | Жоқ |
| Жұмыстық кіру сызықтық кернеу, В | 380 |
| Таразы. кг | 267 |
| Температуралық қорғау | Иә |
| Кернеу жоғарыдан кернеу Uмакс шығымы В | 15...50 |
| Кернеу төмендеуден күштеу Uмин кернеу шығуы В | 15...60 |
| Диапазон құл кернеуінің кіруі, В | 176...264/304...456 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Тұрақтандырғыш түрі | Электромеханикалық |
| Фазалар саны | 3 |
| Минималды кіріс кернеуі | 160 В |
| Максималды кіріс кернеуі | 456 В |
| Тоқ жиілігі | 50 Гц |
| Шығыс тогы, артық емес | 180 А |
| Шығу кернеуі | 380 В |
| Номиналды қуат | 100 кВт |
| Толық қуат | 100 кВА |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 850 мм |
| Биіктігі | 1525 мм |
| Ені | 320 мм |
| Салмақ | 267 кг |
| Қорғау және пайдалану шарттары | |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Кернеудің төмендеуінен қорғау | Иә |
| Кедергілерден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Өлшеу дәлдігі +/- | 2 % |
| Жұмыс режимін индикациялау | Иә |
| индикация түрі | Жарықдиодты |
| Орнату түрі | Еден |
- Бағасы: 2 545 003 ₸

