Кабель-арна 80х60 "ЭЛЕКОР" ақ (8м) IEK

3 374 ₸/м
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CKK10-080-060-1-K01-008
Жіберу 13 сәуір 2026ELEKOR сериялы магистральдық кабельдік каналдар кеңсе және тұрғын үй-жайларда, өндірістік және әкімшілік ғимараттарда, медициналық және балалар мекемелерінде құрылыс немесе қайта құру кезінде ашық типтегі ақпараттық, қуатты және төмен токты электр байланыстарын тартуға арналған. .
ELECOR сериясының кабель-арналары ТШ талаптарына сәйкес келеді 27.33.14-004-83135016-2017.
Артықшылықтары:
• Кабель-арна негізіне салынған перфорация өздігінен бұрап тұратын бұрандалар мен дюбель-шегелерге бекітудің ыңғайлылығын қамтамасыз етеді.
• Кабель-арна негізіндегі кедір-бұдыр кедір-бұдыр бетті жасайды және сұйық шегелерге ыңғайлы және берік бекітуді қамтамасыз етеді.
• Соққыға төзімділіктің арнайы модификаторлары кабель-арнаға қосымша беріктік береді.
• Тегіс жылтыр қабат кабель-арнаны ластануға төзімді етеді және эстетикалық көрініс береді.
• Оптикалық тұрақтандырғыштарды қосу есебінен кабель-арнаның таза ақ түсі.
• Кабель-каналдар электр қауіпсіздігін қамтамасыз етеді (электр сымдарын қосымша оқшаулау), механикалық зақымданудан қорғайды.
• Қысқа тұйықталу кезінде өрттің туындауын болдырмау.
• Ғимараттарды салу және қайта құру кезінде электр сымдарын орнатуды жеңілдету.
Техникалық сипаттамалар
Пайдалы қима
4270 мм2
Түсі
Таза ақ
Ені
80 мм
Биіктігі
60 мм
Ұзындығы
2000 мм
Материал
Пластик
Бекіту тәсілі немесе түрі
Негізінде перфорация
Беттің қорғаныш жабыны
Басқалар
Қақпақ түрі
Алмалы-салмалы
Материалдың түрі немесе маркасы
ПВХ (ПВХ)
Аралық-бөлгіштер бекеттерінің саны
0
Тізбектің тұтастығын қамтамасыз ету үшін жарамды
Иә
RAL түсінің нөмірі
9010
Пайдалану параметрлері
| Қызмет ету мерзімі: | 25 |
| Кепілдік мерзімі, жыл: | 2 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Корпус материалы | Поливинилхлорид |
| IP қорғау дәрежесі | 40 |
| Пішін | Тік бұрышты |
| Орнату әдісі | Жүкқұжат |
| Құрылыс түрі | Тұтас |
| Түсі | Ақ |
| Жүйе түрі | Орнату қорабы |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 2000 мм |
| Биіктігі | 40 мм |
| Ені | 60 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Орнату нұсқасы | Қабырғалық |
| Негізгі | |
| Пайдалы қима | 2047 мм.ш.м |
- Бағасы: 3 374 ₸/м

