Корпус металл қабатты қалқан ЩЭ-8 36 УХЛ3 IP31 (878х870х157мм) LIGHT IEK

141 371 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:MKM42-08-31-L
Жіберу 03 мамыр 2026Тұрғын үйлер мен қоғамдық ғимараттарда электр энергиясын қабылдауға және таратуға, сондай-ақ шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар кезінде шығатын желілерді қорғауға арналған 7 пәтерлік едендік тарату тақтасын құрастыру үшін қолданылады.
Дәнекерленген металл корпус екі бөліктен тұрады: кіріспе-есептеу және тарату бір бөлікке біріктірілген, екіншісі – төмен токты жабдықтың бөлімі.
Есептегіштерді (пәтерлердің саны бойынша), топтық желілік құрылғыларды және N және PE шиналарын орнатуға арналған рельстерді бекітуге арналған DIN рельстері кіріспе және тарату бөлімдерінде орналасқан.
Бөлім операциялық панельмен жабдықталған.
Төмен токты жабдық бөлімі теледидар және радио желілерін, телефон желілерін, қауіпсіздік дабылы желілерін, домофондарды және т.б. төсеу үшін перфорацияланған профильдермен жабдықталған.
Өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету үшін әлсіз токты және қуатты бөліктердің арасында бөлгіш қалқа орналасқан.

Артықшылықтары
- Жоғары коррозияға төзімділігі.
- Жоғары сапалы сыртқы жабын.
- Жоғары технологиялылық және құрастырудың қарапайымдылығы.
- Монтаждаудың ыңғайлылығы.
- Электр қауіпсіздігінің жоғары деңгейі.
- Сәйкестік сертификаты.
Конструкция ерекшеліктері
Есептік бөлікті пломбалау мүмкіндігі.
Кіріспе-есептік бөліктің есігінде есептегіш көрсеткіштерін алу үшін әйнектелген терезелер бар.
Алынбалы бекіту панелі бір фазалы немесе үш фазалы есептегіштердің кез келген түрін қосымша адаптерлерсіз орнатуға мүмкіндік береді.
Бөліктердің әрқайсысы жеке есікпен жабылады. Кілттердің құпиялары әртүрлі бөліктерге сәйкес келмейді.
Техникалық сипаттамалар
| Тереңдігі, мм | 157 |
| RAL түсінің нөмірі | 7035 |
| Монтаждық платамен | Иә |
| Биіктігі, мм | 1000 |
| Ені, мм | 960 |
| Түсі | Сұр |
| Шкаф есіктерінің саны | 3 |
| Салмағы, кг | 16.8 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP31 |
| Материал | Болат |
| Шыны есікпен | Жоқ |
| Еденге монтаждау мүмкіндігі | Жоқ |
| Металдың қалыңдығы, мм | 0,8 |
| Бір-бірімен түйісу мүмкіндігі | Жоқ |
| Беттік монтаждау | Жоқ |
| Модульдер саны | 36 |
| Көшеде орнату үшін жарамды | Жоқ |
| Қабырғаға орнату мүмкіндігі | Иә |
| Бетінің фактурасы | IEK_V0000104 |
| Есіктің ашылу бұрышы, ° | 105 |
| Климаттық орындалуы | ӨХЛ3 |
| Беттің түрі | Ұнтақты бояу |
| Еденге монтаждау мүмкіндігі | Жоқ |
| Қабырғаға орнату мүмкіндігі | Иә |
| Қабырғаға салынған | Иә |
Габариттік сызба

| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пайдалану түрі | Ішкі жұмыстар үшін |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату опциясы | Қабырға |
| Орнату түрі | Ендірілген |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Жағдайы | Жаңа |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ені | 960 мм |
| Тереңдігі | 157 мм |
| Тіректерсіз биіктік | 1000 мм |
| Шкафтың алдыңғы есігінің қалыңдығы | 0.8 мм |
| Салмақ | 17 кг |
| Құрылымдық ерекшеліктері | |
| Бөлімдер саны | 3 |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Кабельді енгізу | Шкафтың негізі арқылы, Шкафтың бүйір қабырғалары арқылы |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Шкафтың түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Корпус түрі | Қабатты қалқан |
- Бағасы: 141 371 ₸
- Қаптау тәсілі: Корпус жиынтығы - 1 дана. Панель - 1 дана. Планка қысқа - 2 дана. МЕМСТ IEC 60715 бойынша Т-тәрізді бағыттаушы ТН35-7,5 - 4 дана. Шинаға арналған тіреуіш PE - 1 дана. Жабдықтар. Төлқұжат - 1 дана.

