8 пәтерге арналған аппаратурасы бар қабатты қалқан ЩЭ-3819 50А 4.5кА 230В IP31 ВН-32+ВА47-29 2Р IEK

140 950 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-SHET-381900-01
Жіберу 13 мамыр 2026ҚЭ сериялы қабатты қалқандар кернеуі 230 В электр энергиясын қабылдауға, пәтерлерге бөлуге және есепке алуға, шамадан тыс жүктеме мен қысқа тұйықталу кезінде пәтерлердің топтық желілерін қорғауға, телефон, радиохабар тарату, теледидар жабдықтарын және басқа да төмен токты желілерді орналастыруға арналған. .
Қалқандарға электр энергиясын есепке алудың бір фазалы есептегіштері, пәтерлерге кіретін және шығатын топтық желілерді қорғауға арналған автоматты ажыратқыштар орнатылады.
Есепке алу аспаптары бөлек сатып алынады.
Қалқандар қосымша қаптаманы пайдаланған кезде ойыққа орнатылады, ендірілген конструкциясы немесе аспалы конструкциясы болады
Артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпустары және олардың коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Өндірушілерден компоненттерді тікелей алу арқылы біз ең қолайлы шарттарды ұсынамыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Техникалық сипаттамалар
| Лауазымы | Сипаттамасы | саны |
| 3L енгізу | кіріспе аппараттардың клеммаларына 35 мм-ге дейін | 8 |
| Енгізу N/PE | шинаға нөл | 1 |
| Ғимарат |
ЩЭ-8 36 УХЛ3 IP31 қабатты металл қалқан корпусы Монтаждау өлшемі ШхВхГ 850х900х147 Беткі жағы ШхВхГ 950х1000х160 |
1 |
| Кіріспе аппарат |
ВН-32 2Р 63А IEK жүктеме ажыратқышы |
8 |
| Шығатын желілерді қорғау аппараттары |
Автоматты ажыратқыш ВА47-29 2Р 50А 4.5кА С IEK |
8 |
| Есепке алу аспаптарына арналған орын | тікелей қосу | 8 |
| Ток өткізгіштер | КӘ1 МЕМСТ | |
| Қорғаныс панельдері | опция | |
| Нөлдік шина | жиынтықта | |
| Жерге тұйықтау шинасы | корпуста болтты жалғау |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Есепке алу-бөлу |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 50 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 4 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 4 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 4.5 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Шығу саны | 8 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 8 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Орнатылған |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 900 мм |
| Ені | 850 мм |
| Тереңдігі | 147 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы, Бүйір қабырғалары арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Жарылғыш |
| бақылау терезесі | Иә |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| әлсіз ток бөлігінің болуы | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Шыны, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
- Бағасы: 140 950 ₸




