Екі кіріске арналған енгізу-тарату шкафы ВРУ1-24-50 100А 50кА 400В IP31 6гр.кіріспе. IEK есебі

390 057 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:VRUS-12450
Жіберу 06 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ҚТҚ енгізу-тарату шкафтары жерге тұйықталған бейтарабы бар желілерде жиілігі 50 Гц үш фазалы айнымалы токтың кернеуі 400/230В электр энергиясын қабылдауға, таратуға және есепке алуға, сондай-ақ шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар кезінде желілерді қорғауға арналған.
Электр қабылдағыштардың екінші санаты - электр қабылдағыштар екі тәуелсіз желі бойынша жабдықталады.
Электрмен жабдықтаудағы үзіліске кезекші персоналдың немесе далалық жедел бригаданың резервтік қуатты қосуы үшін қажетті уақытқа рұқсат етіледі.
Есепке алу аспабы бөлек сатып алынады!
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Схема электронды түрде сұраныс бойынша қол жетімді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Қалқан түрі | Кіріспе-тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 100 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 50 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 10 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 50 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 2 |
| Шығу саны | 1 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Еден |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 2000 мм |
| Ені | 800 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Сақтандырғыштың болуы | Иә |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Негіз арқылы |
| ажыратқыш | Иә |
| Ажыратқыш түрі | Аспалы |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Орнату жинағы | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Сол жақ/оң жақ (артық ілмектер) |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Бүйір қабырғалары | Алынбалы |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе қысқыштар 3L (Cu/AL) екі кіріс | клеммы вводного аппарата до 120мм |
| Кіріспе қысқыштар N/PE | АД31Т 3х30мм N/PE шиналарына |
| Едендік корпус | Құрастырмалы металл корпус ВРУ 2000х800х450мм IP31 SMART IEK |
| Ірге | опция |
| Кіріспе аппарат | Ажыратқыш-айырғыш ВР32И-35В71250 250А IEK, Сақтандырғыштың балқымалы қондырмасы ППНИ-35 габариті 1 100А IEK |
| Электр энергиясын есептеу панелі | прямого включения 100А |
| Ток өткізгіш шина | Алюминий шинасы АД 31Т 3х30 315А |
| Отходящие предохранители ППН 50кА габ.0 | 18 |
| Шығатын N/PE (AL) шиналары | Шина алюминиевая АД 31Т 3х30 315А |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Жабдық түрі | ТЖҚ (енгізу-тарату құрылғысы) |
- Бағасы: 390 057 ₸



