Меркурий 230 AM 02 3х230/400В 10/100А белсенді энергияның үш фазалы есептегіші

31 470 ₸
- Бар
- Коды:НТ00174699
+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Есептегіштер үш фазалы үш немесе төрт сымды айнымалы ток желілеріндегі белсенді электр энергиясын есепке алуға арналған.
Есептегіштер жабық үй-жайлар ішінде және қоршаған ортаның әсерінен қорғанысы бар орындарда (шкафтарда, қалқандарда) пайдалануға арналған.
Техникалық ерекшеліктері.
- Пайдалануға берілген сәттен бастап үдемелі қорытындымен бір тарифтік режимде активті электр энергиясын есепке алу.
- Есептегіштің ток тізбектерін қосу фазасының кез келген бұзылуында тек көрсеткіштердің жоғарылауына қарай жұмыс жасаңыз.
- Есептегіштерде электромеханикалық есептеу құрылғысы және электр энергиясының қолжетімділігі мен тұтынуының жарықдиодты индикаторы қолданылады.
- Стандартты телеметриялық шығыс телеметрия импульстарында есепке алу ақпаратын қабылдау мүмкіндігі бар ЭКЕАЖ бөлігі ретінде есептегішті пайдалануға мүмкіндік береді.
Сипаттамалары МЕРКУРИЙ 230 AM 02
| Мінездеме | Мағынасы |
|---|---|
| Номиналды кернеу, В | 3*230/400 |
| Номиналды(макс) ток, А | 100 |
| Ағындағы максималды ток 0,5 с, А: | |
| -ном=5А кезінде | 150 |
| -ном=10А кезінде | 200 |
| Бастапқы ток (сезімталдық), А: | |
| -НОМом үшін(МАКС)=5(7,5)А, УН=57,7 немесе 230В | 0,005 |
| -НОМом үшін(МАКС)=5(60)А, UН=230Б | 0,020 |
| -НОМом үшін(МАКС)=10(100)А, UН=230B | 0,040 |
| Есептегіштің әрбір параллель тізбегіне белсенді/ толық тұтынылатын қуат, Вт/ВА артық емес | 1,0 / 7,5 |
| Ток тізбегімен тұтынылатын жалпы қуат артық емес, В*А | 0,1 |
| Тарифтер саны | 1 |
| Телеметрия(тексеру) режиміндегі есептегіш тұрақтысы, имп/кВТ,: | |
| -НОМом үшін(МАКС)=5(7,5)А, UН=57,7 Б | 5000/160000 |
| -НОМом үшін(МАКС)=5(7,5)А, UН=230 Б | 1000/32000 |
| -НОМом үшін(МАКС)=5(60)А, UН=230 Б | 500/16000 |
| -НОМом үшін(МАКС)=10(100)А, UН=230 B | 1000/160000 |
| Температура диапазоны, °С | -40-тан +55-ке дейін |
| Салыстырып тексеру аралығы,жыл | 10 |
| Салмағы, кг | 1,5-тен артық емес |
| Өлшемдері (ұзындығы, ені, биіктігі), мм | 258*170*74 |
| Өндірушінің кепілдігі, жыл | 3 |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Меркурий |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жағдайы | Жаңа |
| Индикатор түрі | ЖКИ |
| Фазалар саны | 3 |
| Байланыс түрі | Тікелей |
| Номиналды кернеу | 380 В |
| Номиналды ток | 100 А |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 °С |
| Максималды жұмыс температурасы | 55 °С |
| Ұзындығы | 285 мм |
| Ені | 170 мм |
| Биіктігі | 74 мм |
| Салмақ | 1.5 кг |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
- Бағасы: 31 470 ₸

