ЩУР11-318-2860 100А 10кА/4.5кА 400/230В есепке алу-тарату қалқаны IP31 есепке алу IEK

64 676 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:SHURS-113182860
Жіберу 04 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Есепке алу-тарату қалқандары электр энергиясын бақылауға, электр энергиясын бөлуге және бөлуге арналған.
Тұрғын үйлердің тұрғын емес қабаттарына және 400/230 В желідегі әкімшілік ғимараттарындағы жеке үй-жайларға орнатылады.
Бізбен жұмыс істеудің артықшылықтары
- Зауыттық IEK корпусы және оның коррозияға төзімділігі жоғары керек-жарақтары.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Пайдалануда сенімді және ыңғайлы заманауи шешімдер қолданылады.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды.
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
Электрондық түрдегі қосылу схемасы сұраныс бойынша жіберіледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | қалқан |
| Қалқан түрі | Есепке алу-бөлу |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 100 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 10 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 10 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 6 |
| Құрылыс | Тұтас дәнекерленген |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 560 мм |
| Ені | 440 мм |
| Тереңдігі | 165 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Есептегіш астындағы орын | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -25 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе аппараттың 3L (Al/Cu) терминалының кіріспе қысқыштары | 35 мм-ге дейін |
| Кіріспе қысқыштар N (Al/Cu) | ӘКК 6-50мм2 көк IEK кіріспе қуат терминалы |
| Кіріспе қысқыштар жерге тұйықтау PE (Cu) | Жиынтық қысқыш ЗНИ-35PEN 35мм2 (JXB-жер) IEK |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі |
| Кабельдік тығыздамалар | жиынтықта, Тығыздамалар PG IP54 |
| Кіріспе аппарат | Автоматты ажыратқыш ВА47-100 3Р 100А 10кА хар-ка С KARAT IEK |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Ток өткізгіш шина | Корпустағы DIN-рельсті шиналар (кросс-модуль) ШНК 4х7 3L+PEN IEK |
| Шығатын N (Al/Cu) шиналары | жиынтықта |
| Шығатын PE (Al/Cu) шиналары | жиынтықта |
| Аспалы корпус | Корпус металл ЩУРн-3/18 (560х440х165мм) IP31 IEK |
| Қолданылатын аппаратуралар сериясы | ВА47-29 4.5кА KARAT |
| Кететін авт.ажыратқыштар 1Р 4.5кАхар-ка С | 6 |
- Бағасы: 64 676 ₸

