Тарату пункті ПР8503-1220 200А 40/4.5кА 400/230В IP31 IEK

197 495 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:NKU10-PTRS-85031220-01
Жіберу 05 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қуатты тарату пункттері PR85 номиналды тогы 400А дейінгі 230/630 В кернеуі бар электр энергиясын қабылдауға және таратуға, шамадан тыс жүктемелер мен қысқа тұйықталулар кезінде топтық желілерді қорғауға, диф болған жағдайда электр тогының соғуынан қорғауға арналған. қорғау. Сирек ажыратулар мен қосулар.
Шина алюминий АД31Т.
Тарату тармағы ПР85 монтаждық панелі бар металл аспалы қалқанда жасалған.
Бізбен жұмыс істеген кездегі сіздің артықшылықтарыңыз
- Коррозияға төзімділігі жоғары IEK зауыттық корпустары.
- Сіз күмәнді сапалы жабдықтар мен керек-жарақтарды ала алмайсыз.
- Біздің компания барлық құрамдас бөліктердің ресми дистрибьюторы болып табылады, ТЖҚ құрастыруға өндірушінің аккредитациясы мен сертификаты бар.
- Сіз қосылымға дайын шешімді аласыз, барлық схемалар мен құжаттама қоса беріледі.
- Жабдықтың кепілдігі пайдалануға берілген күннен бастап 12 ай, кепілдік талоны қоса беріледі.
- ТЖҚ жинақтау кезінде ток өткізгіш шиналар мен МЕМСТ өткізгіштері пайдаланылады.
- Барлық шешімдер тексерілген және нормалар мен рұқсаттарға сәйкес келеді.
- Сіз сенімді және пайдалануға ыңғайлы заманауи шешімдерді аласыз.
Бұйымның фотосуреті нақты ТЖҚ фотосуреті болып табылмайды!
Жобалық және үлгілік құжаттамаға сәйкес әзірленген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Жабдық түрі | Тарату пункі |
| Қалқан түрі | Тарату |
| Шкафтар саны | 1 д. (дана) |
| Фазалар саны | 3 |
| Негізгі тізбектің номиналды кернеуі | 400 В |
| Номиналды ток | 200 А |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Электродинамикалық төзімділік тогы | 35 кА |
| Термиялық төзімділік тогы | 8 кА |
| Номиналды өшіру тогы | 40 кА |
| Қызмет көрсетілетін тараптардың саны | 1 |
| Кіріс саны | 1 |
| Бір фазалы шығу желілерінің саны | 4 |
| Үш фазалы шығу желілерінің саны | 9 |
| Құрылыс | Тұтас |
| Орнату түрі | Аспалы |
| Басқару түрі | Қол |
| Жұмыс режимдері | Ұзақ |
| Бейтарап | Иә |
| Бейтарап орындау | Оқшауланған |
| IP қорғау дәрежесі | 31 |
| Қолдану | Үй ішінде |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 1000 мм |
| Ені | 650 мм |
| Тереңдігі | 300 мм |
| Қорғаныс | |
| Құлып | Ендірілген |
| Қысқа тұйықталудан қорғау | Иә |
| Шамадан тыс жүктемеден қорғау | Иә |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Кабельді енгізу | Кабельдік кіріс арқылы |
| Автоматты ажыратқыш | Иә |
| Материал | Металл |
| Түсі | Сұр |
| Есіктің ашылуы | Оң жақ |
| Алдыңғы есік | Толық металл, Құлыппен |
| Минималды жұмыс температурасы | -40 град. |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Техникалық сипаттамалар | |
| Кіріспе аппараттың 3L (Al/Cu) терминалының кіріспе қысқыштары | терминалдардың ені 20 мм |
| Кіріспе қысқыштар N (Al/Cu) | IEK DIN-рельсіндегі РБД-250А тарату блогы 120 мм-ге дейін |
| Кіріспе қысқыштар жерге тұйықтау PE (Al/Cu) | IEK DIN-рельсіндегі РБД-250А тарату блогы 120 мм-ге дейін |
| Аспалы корпус | Корпус металлический ЩМП-5-0 (1000х650х300мм) УХЛ3 IP31 IEK |
| Кабельдерді жеткізу | төменгі |
| Кіріспе аппарат | Выключатель автоматический ВА57-35-340010-200А-2000-690AC-УХЛ3-КЭАЗ |
| Ток өткізгіштер | мыс МЕМСТ |
| Ток өткізгіш шина | Алюминий шинасы АД 31Т 3х30 315А |
| Шығатын N (Al/Cu) шиналары | жиынтықта |
| Шығатын PE (Al/Cu) шиналары | жиынтықта |
| Кіріспе аппаратты мәжбүрлеп ажырату | Жоқ |
| Қолданылатын аппаратуралар сериясы | ВА47-100 10кА КАРАТЭК, ВА47-29 4.5кА КАРАТЭК |
| Шиналар секциясына арналған қорғаныс панелі | Оргстекло |
| Кабельдік тығыздамалар | Қылқаламды кабельді енгізу 390х115 мм |
| Кететін авт.ажыратқыштар 3Р 10кА харкак С | 2 |
| Кететін авт.ажыратқыштар 3Р 4.5кАхар-ка С | 7 |
| Кететін авт.ажыратқыштар 1Р 4.5кАхар-ка С | 4 |
- Бағасы: 197 495 ₸


