ДВО 6561-Р 36Вт 4000К 595х595х20 жарықдиодты шам IEK призмасы

6 719 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:LDVO2-6561-36-4000-U-K01
Жіберу 18 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Орнатудың қарапайымдылығы мен баға/сапаның тамаша үйлесімі арқасында кеңсені жарықтандыруға арналған ең танымал шам болып табылатын әмбебап панель.
Драйвер корпусқа салынған.


Артықшылықтары
- Шығарылған кабельдің арқасында жылдам және ыңғайлы орнату.
- Ішкі өткізгіштердің, шығарылған кабельдің тозуынан қорғау.
- 100 лм/Вт дейін жоғары тиімділік есебінен электр энергиясын үнемдеу.
- SMD 2835 жарық диодтары ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді.
- Әмбебап монтаждау.
Техникалық сипаттамалар
| Шамның түрі | Панельді шам |
| Жүйенің максималды қуаты, Вт | 39,6 |
| Жарық ағыны, лм | 3600 |
| Қорғау дәрежесі - IP | IP20 |
| Корпус материалы | Болат |
| Жұм кернеулерінің диапазоны, В | 180...240 |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Қуат коэффициенті | ≥ 0,95 |
| Ені, мм | 595.0 |
| Өткізгіш қимасы, мм2 | 0,75...1,5 |
| Қуаты, Вт шамдар үшін жарамды | - |
| Трансформатор-ПРА-трансформатордың іске қосқышының түрі | Жарықдиодты драйвер |
| Іске қосу тогы, А | 0,7 |
| Номин жиілігі, Гц | 50 |
| Арнайы қолдану | Басқалар |
| Мониторы бар жұмыс орны үшін қолайлы | Иә |
| Үстеме монтаждау үшін - бетіне | Иә |
| Жарық сәулесінің бұрышы | 120 |
| Түс температурасы, К | 4000 |
| Монтаждау биіктігі/тереңдігі (ендірілген), мм | - |
| Іске қосу токтарының ұзақтығы, мкс | 26 |
| Қорғау сыныбы | I |
| Шамның қуаты, Вт | 36 |
| Шамның негіз - ұстағышы | Басқалар |
| Қозғалыс датчигімен | Жоқ |
| Түстерді көрсету индексі - Ra | 80-89 (1В сыныбы) |
| Жарықтандыру датчигімен | Жоқ |
| Ұзындығы, мм | 595 |
| Шамның түрі | Жарық диодты алмастырылмайтын |
| Жарықты бөлу | Симметриялық (-тер) |
| Плафон немесе шашыратқыш материалы | Полистирол |
| Номиналды кернеу, В | 230 |
| Кіріктірілген монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Жарықтың түстілік санаты | Бейтарап (суық-ақ) 3300-5300 К |
| Күңгірттеу функциясы жоқ | Иә |
| Энергия тиімділігі сыныбы | A+ |
| Төбеге орнату үшін жарамды | Иә |
| Қуат коэффициенті | ≥ 0,95 |
| Жарық ағынының пульсациясының коэффициенті, пайыз | ≤ 2 |
| Жарық қарқындылығы қисығының түрі | Д |
| Шашыратқыш түрі | Призматикалық |
| Габариттік жарықтық, кд/м2 | <5000 |
| Жарықты тарату класы | Б |
| Сыртқы диаметрі, мм | - |
| Кернеу түрі | Айнымалы (AC) |
| Аспалы монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Биіктігі немесе тереңдігі, мм | 20.0 |
| Реңктің немесе диффузордың түсі | Жоқ |
| Жарық желілерін ұйымдастыру үшін қолайлы | Жоқ |
| Авариялық жарықтандыру үшін жарамды | Жоқ |
| Шамдардың - жарық көздерінің саны | - |
| Беттің түрі | Күңгірт (-тер) |
| Жиынтықта басқару блогы | Иә |
| Төбенің түрі | Армстронг аспалы төбесі |
| Қабырғаға монтаждау үшін жарамды | Иә |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жарықтандыруды қолдану | Кеңсе бөлмелері үшін, Сауда алаңдары үшін, Оқу орындары үшін |
| Жарықтандыру түрі | Шам |
| Шам түрі | Жалпы жарықтандыру |
| Пішін | Шаршы |
| Шам түрі | Жарықдиодты |
| Орнату әдісі | Ендірілген/үстеме |
| шашыратқыш түрі | Призма |
| Жарқырау түсі | Ақ |
| Корпустың түсі | Ақ |
| Корпус материалы | Металл |
| Кернеу | 230 В |
| Жиілігі | 50 Гц |
| Қуат | 36 Вт |
| IP қорғау дәрежесі | 20 |
| Салмақ | 1090 г |
| Қызмет мерзімі | 30000 сағат (сағ) |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жарық көзі | SMD жарықдиодты блок |
| шашыратқыштың материалы | Поликарбонат, Пластик |
| Сәулеленудің сипаттамалары | |
| Жарық ағыны | 3600 лм |
| Минималды түсті температура | 3300 К |
| Максималды түсті температура | 5300 К |
| Жарық ағынының пульсациясы | 5 % |
| Түс беру индексі, кем емес | 70 |
| Жарық шығару бұрышы | 120 град. |
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы | 595 мм |
| Биіктігі | 20 мм |
| Ені | 595 мм |
| Қосымша сипаттамалары | |
| Қуат коэффициенті м | 0.9 |
- Бағасы: 6 719 ₸


