Көлденең ұстағыш VH200 IEK

1 470 ₸
- Тапсырыс бойынша
- Коды:CLW10-VH-200
Жіберу 18 сәуір 2026+7 (700) 303-59-58
WhatsApp для заявок 14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Металл науаларға арналған аспа жүйелері металл науаларды (прокат немесе сым) ғимарат элементтеріне (төбе, қабырғалар, еден) орнатуға арналған.
Көлденең VH ұстағыш науаны шпилькалардың көмегімен төбеге бекіту үшін қолданылады.
АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ
- Аспа жүйесі элементтерінің конструкциясы ең алдымен монтаждаудың ыңғайлылығы мен жылдамдығына бағытталған.
Техникалық сипаттамалар
| Ені, мм науа үшін жарамды | ≤ 200 |
| Үлгі немесе орындау | Науаны төбеге бекітуге арналған ұстағыш |
| Беттің қорғаныш жабыны | Сенжимира әдісі бойынша мырыштау |
| Металдың қалыңдығы, мм | 1.5 |
| Түсі | Ашық сұр |
| Материал | Болат |
| Ені, мм | 55 |
| Материалдың түрі немесе маркасы | Мырышталған болат |
| Ұзындығы, мм | 250 |
| Жұмыс жүктемесі, Н | 350 |
| Биіктігі, мм | 18 |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | IEK |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Жүйе түрі | Сөре |
| Құрылыс түрі | Перфорацияланған |
| Корпус материалы | Мырышталған болат |
| Габаритті өлшемдер | |
| Ұзындығы | 250 мм |
| Биіктігі | 18 мм |
| Ені | 55 мм |
| Қалыңдығы | 1.5 мм |
- Бағасы: 1 470 ₸

